شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 26 شهريور 1399 - 11:49

اهدا گواهینامه های مربیگری وودبال و مینی گلف

گواهینامه های مربیگری درجه سه وودبال و مینی گلف و همچنین داوری درجه سه مینی گلف طی مراسمی اهدا گردید .


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ،روز گذشته در خلال انجام تمرینات مینی گلف در بخش بانوان گواهینامه های مربیگری درجه سه وودبال و مینی گلف و همچنین داوری درجه سه مینی گلف توسط علی اصغر سالوند رییس هیئت گلف همدان اهدا گردید .
سالوند بیان کرد : سال گذشته دو دوره مربیگری درجه سه وودبال و مینی گلف در همدان برگزار کردیم و امسال نیز قصد داشتیم دوره های مشابهی برگزار نماییم ولیکن متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا تا کنون نتوانستیم آن دوره ها را برگزار نماییم.
وی افزود : گواهینامه های صادره مربوط به دوره های برگزار شده در سال ۹۸ روز گذشته با رعایت کامل موارد بهداشتی و دستور العملهای اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا در در خلال تمرینات مینی گلف بانوان در سایت تخصصی مینی گلف همدان اهدا گردید .
درپایان وی خاطرنشان کرد : خوشبختانه از لحاظ تعداد مربی هیئت گلف همدان در وضعیت خیلی خوبی به سر میبرد و مربیان خوب و با تجربه ای در هیئت هستند که امیدواریم با جذب بازیکنان جدید و پرورش آنها به گسترش ورزش گلف و زیر مجموعه های آن مانند مینی گلف وودبال و بهکاپ در شهر و حتی استان همدان کمک نمایند.
دفعات مشاهده : 53
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz