شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 26 شهريور 1399 - 08:53

دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان نهاوند برگزار شد

دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان نهاوند با دستور کار بررسی و پیگیری کاهش آسیب های اجتماعی بین جوانان ، ارائه آمار پرداخت وام ازدواج توسط بانکهای شهرستان، ارائه آمار ازدواج و طلاق در شهرستان و برنامه های کارگروه ۴ گانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ،دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان نهاوند با دستور کار بررسی و پیگیری کاهش آسیب های اجتماعی بین جوانان ، ارائه آمار پرداخت وام ازدواج توسط بانکهای شهرستان ، ارائه آمار ازدواج و طلاق در شهرستان و برنامه های کارگروه ۴ گانه زیر مجموعه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پیش از ظهر امروز به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه و سرپرست اداره ورز و جوانان شهرستان نهاوند و سایر اعضا برگزار شد .
رامین درویشی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند در خصوص برگزاری ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان نهاوند گفت : ما دومین جلسه ستاد سازماندهی امور جوانان شهرستان را بعد از مدت ها در کمتر از یک ماه برگزار کردیم این بار با ریاست فرماندار شهرستان در جلسه واقعا راهنمایی های ارزشمند و به حق فرماندار من را خوشحال کرد .
درویشی در ادامه افزود :رفع مشکلات جوانان در سطح شهرستان در دستور کار ما قرار دارد و می خواهیم با همراهی سایر کمیته های ستاد امور جوانان گام به گام پیش رویم تا مشکلات برطرف گردد حتما در جلسه سوم این ستاد شما خواهید دید که اداره ورزش با برنامه حرکت می کند .
رئیس اداره ورزش در خصوص سمن های شهرستان هم بیان کرد : ما به جد دنبال ثبت سمن های جدید در شهرستان هستیم و این قول را می دهیم جایگاه و رتبه شهرستان را در سطح استان ارتقاء بخشیم .
فرماندار نهاوند در جلسه ساماندهی امور جوانان شهرستان گفت:دستور کار هر جلسه مختص به یک کارگروه باید باشد تا بتوان موارد و موانع جوانان شهرستان را بطور کامل بررسی نمود تا گرهی از کار باز شود.

در بحث آسیب‌های اجتماعی طرحی با هماهنگی انجام شده با نماینده و حمایت آقای استاندار برای شهرستان تدوین شد که با جلسه‌ای با هیئت اندیشه‌ورز جوان طرح نهایی را جهت تخصیص اعتبار به دفتر معاون محترم وزیر کشور ارسال شد. کمیته ساماندهی امور ازدواج جوانان باید بطور ویژه بررسی شود.
اگر مبالغ و تسهیلاتی از سوی پرداخت شده ولی همچنان داریم جوانانی که برای دریافت تسهیلات سرگردان بانک‌ها هستند، به‌همین منظور باید جدی‌تر به مباحث حوزه جوانان بپردازیم.

بانک‌ها باید بطور جدی‌تر پای کار بیایند، چرا که یکی از پایه‌های اصلی مشکلات جوانان در حوزه بانک‌ها می‌باشد.

از ظرفیت هیئت اندیشه‌ورز جوان در ستاد ساماندهی امور جوانان بطور ویژه استفاده شود. جوانان برای حل مشکلات حوزه خودشان باید پای کار باشند.

از ظرفیت سمن‌ها در شهرستان غافل شدیم. این حوزه ظرفیت بزرگی است که باید بیشتر از آن‌ها استفاده شود.
دفعات مشاهده : 17
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz