شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 25 شهريور 1399 - 08:53

غیاثوند رئیس هیئت کبدی شهرستان ملایر :
تلاش و همفکری, ارائه طرحهای نو و کارآمد با برنامه ریزی دقیق و اصولی لازمه احیای مجدد ورزش کبدی

غیاثوند با هدف احیای مجدد هیئت کبدی شهرستان ملایر در دو بخش آقایان و بانوان اولین جلسه هم اندیشی این هیئت را در دفتر ریاست اداره ورزش و جوانان برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر
هیئت کبدی شهرستان ملایر به ریاست حسن غیاثوند با هدف معرفی اعضاء جدید , احیای مجدد این هیئت با ارائه راه کارها و طرحهای نو و کار آمد در دفتر ریاست اداره ورزش و جوانان با حضور اعضاء و پیشکسوتان این رشته ورزشی تشکیل جلسه داد.

غیاثوند ضمن قدر دانی از تلاشها و زحمات مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر و کارکنان این اداره ایام محرم و فرا رسیدن شهادت مظلومانه امام سجاد (ع) را تسلیت گفت و اظهار داشت : همدلی و همفکری به همراه تلاش و پشتکار در ارائه راه کارها و طرحهای نو و کار آمد مطابق با علم روز ورزش و اجرایی کردن آنها در سطح شهرستان بار دیگر میتوان ورزش کبدی را که سابقه درخشانی در شهرستان و استان دارد احیاء و فعالیت آنرا مجددا" آغاز کرد .

وی در ادامه صحبتهای خود گفت : با توجه به شرایط کنونی که به جهت پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا اماکن ورزشی سرپوشیده تعطیل میباشد نباید بیکار نشست و دست روی دست گذاشت , باید با ارائه برنامه ریزی های دقیق و اصولی نسبت به برگزاری کلاسها و کارگاهها ی آموزشی متناسب با علم روز ورزش برای ورزشکاران و مربیان و نیز برگزاری دوره های آموزشی تئوری داوری و مربیگری با اخذ مجوزهای لازم و هماهنگی با اداره ورزش و جوانان شهرستان و هیئت استان در فضا ی مجازی و حقیقی اقدام کرد تا بعد از گذشتن از این دوران با علمی بالا و دستی پر آمادگی لازم برای فعالیتی دوباره و حضوری قدرتمند در مسابقات استانی و کشوری داشته باشیم .

رئیس هیئت کبدی شهرستان ملایر در پایان صحبتهای خود اعضاء جدید این هیئت را معرفی و از زحمات و تلاشهای ریاست و اعضاء اسبق این هیئت قدر دانی کرد.

همکاری کامل و مستمر این هیئت با اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر و هیئت کبدی استان در برگزاری برنامه های ورزش , فرهنگی و آموزشی , تشویق و ایجاد انگیزه برای ورزشکاران در زمان مقابله با کرونا ویروس با فعالیتهایی نظیر ورزش در خانه , ورزشهای هوازی در فضای باز با رعایت پروتکل های بهداشتی , پیگیری برای اخذ مجوزهای لازم برای برگزاری دوره های آموزشی و مربیگری و داوری در سطح شهرستان و بخشهای تابعه اهم مصوبات این جلسه بود که به تصویب رسید.
دفعات مشاهده : 27
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz