شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 24 شهريور 1399 - 08:44

افتخاری دیگر برای ورزش های همگانی همدان

همدان؛ استان فعال در آوای ورزش در همسایگی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ،رئیس فدراسیون ورزش های همگانی از استان های فعال در «آوای ورزش در همسایگی» تجلیل کرد.
نشست آنلاین تجلیل از استان های مشارکت کننده در طرح «آوای ورزش در همسایگی» با حضور افشین ملایی رئیس فدراسیون و روسای هیأت های استانی برگزار شد و از استان همدان به عنوان فعال در اجرای موفق این طرح تجلیل شد.
در این نشست افشین ملایی با قدردانی از استان های مشارکت کننده، اجرای طرح آوای ورزش در همسایگی را طرحی موفقیت آمیز ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه طرح آوای ورزش در همسایگی از پیش بینی ها موفق تر عمل کرد که این موفقیت مرهون تلاش استان های مشارکت کننده، روسا، مربیان و دست اندرکارانی است که برای اجرای این طرح تلاش کردند.
رئیس فدراسیون ورزش های همگانی افزود: این طرح با رویکرد بازاریابی اجتماعی برگزار شد و فرایند اجرایی طرح در همه استان های مشارکت کننده در دو مرحله مورد ارزیابی قرار گرفت که خوشبختانه مشاهده شد ۸۰ درصد رضایتمندی مردمی از طرح وجود دارد.
ملایی با اشاره به ضرورت تداوم طرح اظهار داشت: فاز پاییزه طرح به مدت دو ماه در سراسر کشور و با محوریت تمامی هیات ها برگزار می شود.
دفعات مشاهده : 31
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz