شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 23 شهريور 1399 - 11:45

تفاهم‌نامه همکاری اداره ورزش و جوانان تویسرکان و هیئت وزنه‌برداری استان همدان

تفاهم‌نامه همکاری اداره ورزش و جوانان تویسرکان و هیئت وزنه‌برداری استان همدان با موضوع همکاری دوجانبه در خصوص احداث خانه وزنه‌برداری شهرستان تویسرکان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان تویسرکان؛ تفاهم‌نامه همکاری اداره ورزش و جوانان تویسرکان و هیئت وزنه‌برداری استان همدان با موضوع همکاری دوجانبه در خصوص احداث خانه وزنه‌برداری شهرستان تویسرکان منعقد شد.
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان تویسرکان گفت: این تفاهم‌نامه باهدف پیشبرد اهداف متعالی ورزش، توسعه ورزش قهرمانی در کنار همگانی شدن ورزش در رشته وزنه‌برداری و کشف استعداد و پرورش نخبگان ورزشی در این رشته در طول سال منعقد شد که امیدواریم گام‌های خوبی برای سلامت و تندرستی جامعه برداشته شود و شاهد رونق هرچه بیشتر و روزافزون در این مسیر حساس باشیم.
سرپرست اداره ورزش و جوانان تویسرکان گفت: ایجاد یک فضای مناسب، استاندارد و شاد برای ورزشکاران وزنه‌بردار از محورهای این تفاهم‌نامه است.

شایسته، سرپرست اداره ورزش و جوانان تویسرکان بابیان اینکه امیدواریم اجرای تفاهم‌نامه شروعی تازه برای ورزش وزنه‌برداری شهرستان باشد، افزود باید زمینه را برای فعالیت ورزشکاران رشته وزنه‌برداری در شهرستان فراهم کنیم.
در متن تفاهم‌نامه آمده است که: اداره ورزش و جوانان متعهد می‌شود یک قطعه زمین به متراژ 1000 مترمربع طبق نقشه پیوست واقع در مجموعه ورزشی شهید بهرامی جنب خانه رزمی در اختیار هیئت وزنه‌برداری استان همدان جهت احداث خانه وزنه‌برداری قرار دهد.




دفعات مشاهده : 20
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz