شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 09 مرداد 1399 - 11:53

گفتگوی رئیس هیئت کبدی تویسرکان در خصوص اهداف پیش رو

رئیس هیئت کبدی تویسرکان گفت :آموزش مهم‌ترین هدف هیئت کبدی شهرستان است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان تویسرکان؛ اسحاق ترکاشوند در گفتگو با روابط عمومی ورزش و جوانان شهرستان تویسرکان گفت: آموزش مهم‌ترین هدف هیئت کبدی شهرستان است.
ترکاشوند در خصوص اهداف پیش رو گفت: همان‌طور که در سند راهبردی توسعه کبدی فدراسیون کبدی آموزش به‌عنوان مهم‌ترین هدف راهبردی معرفی‌شده است، در سطح شهرستان نیز آموزش خصوصاً در رده‌های پایه مهم‌ترین برنامه پیش رو هیئت کبدی شهرستان است که انشالله با همکاری ورزشکاران خوب و توانمند شهرستان و همچنین حمایت های اداره ورزش و جوانان شهرستان و همچنین هیئت کبدی استان تلاش خواهیم کرد دوره های آموزشی متعددی را برای علاقمندان به این رشته برگزار نمائیم.
توجه به رده پایه و استعدادیابی یکی دیگر از برنامه‌های هیئت بوده که تلاش خواهیم کرد در کنار آموزش، افراد مستعد در ورزش کبدی شهرستان را شناسایی و حمایت کنیم.
وی گفت: وضعیت ورزش کبدی شهرستان با حضور ورزشکاران خوب شهرستان در رده‌های مختلف تیم ملی، عناوین کسب‌شده این شهرستان در رده‌های مختلف، همچنین برگزاری چندین‌باره لیگ برتر کبدی در شهرستان، نشان از وضعیت مطلوب ورزش کبدی شهرستان دارد. بااین‌وجود افزایش تعداد ملی پوشان در رده‌های مختلف و تثبیت جایگاه شهرستان در رقابت‌های استانی و ملی از اهداف این هیئت خواهد بود.
ترکاشوند افزود: ازجمله مشکلات ورزش کبدی در شهرستان می‌توان به عدم وجود سالن اختصاصی (سانس اختصاصی) برای کبدی کاران علی‌الخصوص بانوان کبدی کار نام برد. بعلاوه عدم‌حمایت مالی مناسب از این ورزش از دیگر مشکلات شهرستان است. رایزنی به‌منظور جذب اسپانسر و همچنین اختصاص سانس خصوصی برای کبدی کاران ازجمله اهداف هیئت کبدی است.
رئیس هیئت کبدی تویسرکان گفت: توجه به کبدی بانوان و توسعه آن با انتخاب نایب‌رئیس بانوان از دیگر اهداف این هیئت است.
وی افزود: امیدوارم با کمک ورزشکاران خوب کبدی کار شهرستان و همچنین حمایت‌های اداره ورزش و جوانان شهرستان و هیئت کبدی استان شاهد اتفاقات خوبی در ورزش کبدی شهرستان باشیم.
دفعات مشاهده : 103
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz