شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 09 مرداد 1399 - 08:07

علی رشیدی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان همدان گفت :
استفاده از ظرفیت پايگاه های بسیج در جهت شناسایی استعدادهای ورزشی

نشست تخصصی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان همدان با سرهنگ برزگر معاون منابع انسانی وپشتیبانی سپاه استان و مسئول تربیت بدنی سپاه انصار الحسین استان همدان پیرامون مسائل مختلف ورزش استان و شهرستان و راهکارهای اجرايي جهت رشد و توسعه ورزش استان و شهرستان در محل سپاه همدان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از اداره ورزش و جوانان شهرستان همدان، نشست تخصصی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان همدان با جناب سرهنگ برزگر معاون منابع انسانی وپشتیبانی سپاه استان و جناب سرگرد کرمی مسوول تربیت بدنی سپاه انصار الحسین استان همدان پیرامون مسائل مختلف ورزش استان و شهرستان و راهکارهای اجرايي جهت رشد و توسعه ورزش استان و شهرستان در محل سپاه همدان برگزار گردید.
در ابتدا نماینده ورزش دوومیدانی سپاه استان بنوان به تشریح برنامه ها و اقدامات انجام شده در ورزش دوومیدانی پرداختند و گفتند رشته دوومیدانی سپاه در سنوات گذشته با حمایت سپاه استان افتخارات زیادی را بدست آورده و رتبه اول کشوری را کسب نموده است.
سپس مسئول تربیت بدنی سپاه با بیان اقدامات انجام شده بسیج استان، در خصوص نقش بسیج در جهت رشد و شکوفایی ورزش استان پرداختند و اشاره داشتند با توجه به پتانسیل خوب جامعه هدف بسیجیان استان در اجرای برنامه و فعالیت های مختلف فرهنگی، ورزشی، می توان زمینه رشد و شکوفایی ورزش استان را فراهم نمود و بسیج ورزشکاران استان درسالهای گذشته توانسته رتبه های خوبی را در عرصه های مختلف ورزشی در سطح کشور کسب نماید.
در ادامه رشیدی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های حوزه ورزش سپاه استان، بیان داشتند وجود نیروی انسانی خوب به مانند نیروی انسانی آموزش و پرورش می تواند در کنار اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرستان زمینه ارتقاء ورزش استان را در بیشتر رشته ها فراهم نمود. با برنامه ریزی منظم و تعامل با حوزه تربیت بدنی سپاه و استفاده از ظرفیت پايگاه های شهرستان و استان، استعدادهای برتر رشته های مختلف ورزشی را کشف نموده و نسبت به پرورش آنها توسط هیات های ورزشی اقدام شود. ایشان اشاره داشتند قطعا در برنامه اداره ورزش و جوانان شهرستان به دنبال عقد تفاهم نامه های مختلف در همه زمینه ها چه بعد همگانی و چه قهرمانی ورزش با سپاه استان خواهیم بود. با توجه به وجود پايگاه های مختلف در سطح شهر و روستا ها، در کنار هیات‌های ورزشی و نهادهای مردمی، سمن ها، نخبگان ورزشی را شناسایی و نسبت به تربیت آنها جهت کسب افتخارات اقدام نماییم.
در پایان سرهنگ برزگر معاون توسعه منابع و پشتیبانی سپاه استان بیان داشتند ضمن تشکر از استقبال اداره کل ورزش و جوانان استان بالخص اداره ورزش و جوانان شهرستان به مقوله ورزش در سطح پايگاه ها، با توجه به تفاهم نامه اخیر تربیت بدنی سپاه پاسداران کشور با وزیر محترم ورزش در همه زمینه های ورزشی اعم‌ از عمرانی، فنی و....انشاءالله در جهت این اقدامات نشست های تخصصی در سطح کلان استان با اداره کل ورزش و جوانان استان با مهندس جهانشیر خواهیم داشت و از ظرفیت های هر دو دستگاه در کنار سایر ارگانها بتوانیم نیازهای جوانان چه در بعد ورزشی و چه بعد فرهنگی رامهیا کنیم.
دفعات مشاهده : 24
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz