شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 09 مرداد 1399 - 07:35

شرکت رییس هیئت گلف و معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون گلف

رییس هیئت گلف و معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون گلف به صورت مجازی شرکت نمودند .


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون گلف ایران روز گذشته برگزار گردید
علی اصغر سالوند رییس هیئت گلف باتفاق عباس قهرمانی معاون اداره ورزش و جوانان استان همدان در محل اداره کل ورزش و جوانان همدان به صورت وبینار در آن شرکت نمودند .
علی اصغر سالوند رییس هیئت گلف استان بیان کرد : با توجه به شیوع بیماری کرونا این نشست به صورت مجازی برگزار گردید .
وی ادامه داد : مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان به عنوان رییس مجمع با حضور در محل سالن اجتماعات سلمان فارسی واقع در هتل آکادمی المپیک تهران شرکت نمود .
سالوند افزود : همچنین در این جلسه کیکاووس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک، علیرضا خسروی مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها ، حمید عزیزی رییس فدراسیون و سایر اعضای مجمع شامل نماینده داوران، مربیان و ورزشکاران نیز حضور داشتند و روسای هیئت های گلف استان ها نیز به صورت آنلاین مجمع را دنبال کردند .
رییس هیئت گلف استان همدان خاطر نشان کرد: این نشست به منظور بررسی عملکرد فدراسیون گلف در سال گذشته و تصویب برنامه های سال جاری انجام شد که پس از ارائه به مجمع مورد تایید قرار گرفت . همچنین خزانه دار و بازرس فدراسیون گلف ایران نیز گزارش های مربوطه را ارائه نمودند که مورد تایید اعضا واقع شد .
شایان ذکر است محمد علی قاسمی و علیرضا نوروزی دبیر و خزانه دار هیئت گلف همدان نیز با حضور در دفتر معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان سالوند را در این مجمع همراهی کردند .
دفعات مشاهده : 49
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz