شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 08 مرداد 1399 - 10:02

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
جذابیت سمنها، مهاجرت روستاییان را کاهش می دهد


مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: عزم و اراده جوان وقتی در حوزه مدیریت ورود پیدا می کند مدیریت پویاتر و فعال تر شده که این انرژی به سایر حوزه ها منتقل می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، محسن جهانشیر در نشست سه شنبه ها با جوانان در دیدار با سمن ایثار، شهادت، کارآفرینی ضمن تسلیت شهادت امام محمد باقر(ع)، اظهار داشت: مناطق روستایی، حاشیه و دور از مرکز هیچ چیز از مرکز کم ندارد.
وی با بیان اینکه اگر به این مناطق توجه شود دارای ظرفیت پتانسیل بسیار پیچیده ای است، افزود: باید از این ظرفیت ها نهایت استفاده را کرد.
جهانشیر گفت: جامعه مخاطب ما جامعه ای است که در سطح استان همدان نیازمند این بوده که در تمام حوزه ها و مناطق که دارای فعالیت هستند بصورت ویژه توجه شود.
مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان ادامه داد: عزم و اراده جوان وقتی در حوزه مدیریت ورود پیدا می کند مدیریت پویاتر و فعال تر می شود، که این انرژی به سایر حوزه ها منتقل می شود.
وی با بیان اینکه امروز باید طوری تلاش کنیم که وقتی فردا به چشم گذشته به ما نگاه کردند موجب تاسف و تاثر دیگران نباشیم، ابراز داشت: وقتی در حوزه روستایی به خوبی فعالیت کنیم نقطه موفقیت ما این است اگر جذابیت در سمن باشد روستاییان به مهاجرت فکر نمی کنند.
جهانشیر در ادامه اضافه کرد: فعالیت سمن ها مستلزم این است که ما مقدماتی فراهم کنیم و کاری انجام دهیم که باعث شود کسی از روستا خارج نشود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان خاطرنشان کرد: اگر ما موضوع اشتغال را در مناطق روستایی بصورت درست و پایدار حل کنیم مشکلات شهرها و همچنین کشور حل می شود.
وی گفت: اگر ما طرح هر روستا یک سمن را مطرح کردیم باید از ظرفیت خود استفاده کنیم و مشکلات مردم را حل کنیم.
جهانشیر با بیان اینکه این سمن نباید اولین و آخرین سمن روستا باشد، ابراز داشت: باید زیرمجموعه داشته باشید و سمن های دیگر هم با استفاده از تجربه شما در حوزه های مختلف ثبت شود.
مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان تصریح کرد: اگر بتوانیم فضای ورزشی را به مرحله بهره برداری برسانیم و در روستا سمن خود را معرفی نموده که مردم بدانند برای خدمت آمده اید بهتر می توان کار انجام داد.
وی بیان کرد: زمینه اشتغالزایی در روستا را شناسایی و برای جوانان شغل ایجاد کنید.
جهانشیر در پایان گفت: سمن ایثار، شهادت، کارآفرینی می توانند یادواره مجازی در حوزه توسعه و اشاعه فرهنگ، ایثار و شهادت با نام سمن برگزار شود تا در جامعه اثربخش باشد.
دفعات مشاهده : 126
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz