شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 10 تير 1399 - 14:36

دختران بهاری با مهارت‌های زندگی آشنا شدند

سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار گفت: با توجه به اهمیت موضوع ازدواج و خانواده و ضرورت انجام برنامه های متنوع در خصوص کاهش آسیب‌های اجتماعی کارگاه‌ آموزشی خودآگاهی روانشناسی در بهار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از بهار، علیرضا صفی زاده بیان کرد: با توجه به ضرورت آشنایی جوانان با مهارت های زندگی از جمله خود آگاهی، همدلی و مهارت نه گفتن کارگاه‌ آموزشی خودآگاهی روانشناسی با حضور 20 نفر از دختران 17 تا 29 سال شهرستان بهار برگزار شد.
وی اضافه کرد: این کلاس آموزشی همزمان با دهه کرامت و با همکاری انجمن فرهیختگان پردیس و اداره ورزش و جوانان بهار و با تدریس خانم رسولی از کارشناسان بهزیستی برگزار شد.
سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار اظهار داشت: مهارت «خودآگاهی» پایه‌ای‌ترین و اساسی‌ترین مهارت برای زیست انسانی است که شناخت هیجان‌ها و احساس‌ها، ارزش‌های فردی، نیازها، توانمندی‌ها و ناتوانی‌های آدمی، فقط با آن ممکن است و آموختنش از ضروری‌ترین نیازهای انسان به شمار می‌آید.
گفتنی است در این کارگاه آموزشی، موضوعاتی همچون معنای خودآگاهی و اجزای آن، شناسایی هیجان‌ها و احساس‌ها، تعریف عزت نفس و طریقه بالا بردن آن، رابطه عزت نفس با اعتماد به نفس، پیشنهادهایی برای افزایش اعتماد به نفس و تعریف خودپنداره و راه‌های اصلاح آن به شرکت‌کنندگان آموزش داده شد.
در پایان این کارگاه یک روزه مسابقه در خصوص تعریف خودشناسی برگزار شد و به نفرات برتر از سوی اداره ورزش و جوانان هدایایی اهدا شد.
دفعات مشاهده : 183
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz