شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 10 تير 1399 - 12:16

بازدید امام جمعه بهار از اماکن ورزشی

حجت ‌الاسلام والمسلمین ارزنده امام جمعه بهار، امروز از اماکن ورزشی شهر بهار بازدید کرد و در جریان مشکلات ورزش شهرستان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از بهار؛ امام جمعه بهار در این دیدارضمن ابراز خرسندی از حضور در بین خادمان ورزش و جوانان بر اهمیت رسیدگی به امور جوانان و لزوم  همگانی کردن ورزش بین آحاد مردم تاکید نمود.

وی افزود: توجه و حمایت جدی به ورزش موجب ارتقای سلامت عمومی جامعه می شود.

وی در ادامه با اشاره به کمبودهای ورزش در شهرستان گفت: باید به ورزش شهرستان نگاه ویژه ای صورت گیرد و باید در اولین فرصت جلسه ای با حضور نماینده مردم بهار در مجلس شورای اسلامی؛ فرماندار شهرستان و مدیرکل ورزش و جوانان شکل بگیرد تا بخشی از مشکلات ورزش حل شود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار نیز در این بازدید با تقدیر از نگاه ویژه امام جمعه بهار به امر ورزش اظهار کرد: ورزش یک مقوله بزرگی است که برای حل مشکلات آن باید هزینه کرد و اعتبارات فعلی اداره ورزش و جوانان کافی نیست و نمی تواند پاسخگوی نیازهای بی شمار ورزشکاران و جامعه ورزش باشد.

وی با اشاره به اینکه ورزش شهرستان بهار در زمینه های مختلف با چالش ها و مشکلاتی مواجه است، توضیح داد: باید شرایطی ایجاد شود تا جوانان نسبت به ورزش ترغیب شوند چون اساس سلامت جامعه ورزش است و بازدید امروز امام جمعه بهار قطعا مایه دلگرمی اهالی ورزش خواهد شد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار افزود: از همه مدیران و مسئولان و دلسوزان ورزش شهرستان می خواهم که ورزش و ورزشکاران را تنها نگذارند تا بتوانیم با همکاری و همدلی ورزش شهرستان را به سامان برسانیم.
دفعات مشاهده : 177
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz