شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 10 تير 1399 - 08:39

بازگشت آرامش, همکاری و همدلی به کشتی شهرستان ملایر

تقویت روحیه همکاری و همدلی و جذب اسپانسر در کشتی شهرستان ملایر از عناوین مهم جلسه نایب رئیس هیئت استان با مسئول اداره ورزش و جوانان این شهرستان بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر

مسعود مصطفی جوکار نایب قهرمان المپیک و نایب رئیس هیئت کشتی استان همدان به اتفاق مسعود مومنی رئیس هیئت کشتی شهرستان ملایر با سپهری مسئول اداره ورزش و جوانان دیدار و در خصوص وضعیت فعلی و رو به رشد و امیدوار کننده کشتی این شهرستان تشکیل جلسه دادند.

مومنی و مصطفی جوکار انتصاب جدید سپهری را تبریک گفتند و اظهار داشتند : برای تقویت روحیه همکاری و همدلی در کشتی شهرستان ملایر که مهد قهرمانان و نام آوران ملی و فراملی می باشد آماده ایم و چشم انداز و آینده روشنی برای کشتی شهرستان رقم خواهیم زد و منتظر بازگشایی سالنهای کشتی هستیم .

ایشان در ادامه صحبتهای خود از دستور فرماندار ویژه و محترم شهرستان در خصوص جذب اسپانسر اختصاصی جهت کشتی شهرستان خبر دادند.

سپهری مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر نیز ضمن خیر مقدم به مسعود مصطفی جوکار و مومنی گفت : خوشبختانه چند سالی است با تلاش و زحمات مجموعه هیئت کشتی شهرستان, آرامش به این ورزش بومی و افتخار آفرین منطقه برگشته و با توجه به الگوهای قهرمانی و المپیکی و حضور مربیان باتجربه و فنی در کشتی این شهرستان شکوفایی و مدال آوری آن با توجه به این شرایط دور از ذهن نیست.

وی در ادامه از زحمات مهندس حسین فارسی رئیس اسبق این هیئت که انصافا"در این ورزش منشأ خیر بودند تشکر و قدردانی به عمل آورد.

شایان ذکر است در خلال این جلسه مهندس حمید رضا یاری رئیس هیئت کشتی استان همدان طی تماس با سپهری ضمن تبریک به ایشان خواستار نگاه ویژه وی به کشتی ملایر شد.
دفعات مشاهده : 181
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz