شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 09 تير 1399 - 09:46

رئیس هیئت ورزش های جانبازان ومعلولین استان همدان خبر داد:
راه اندازی هیئت ورزش های جانبازان ومعلولین در 3 شهرستان استان همدان

رئیس هیئت ورزش های جانبازان ومعلولین استان همدان از راه اندازی هیئت ورزش های جانبازان ومعلولین در 3 شهرستان استان همدان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از روابط عمومی هیئت ورزشهاي جانبازان ومعلولين استان همدان پروین قربانیان در جلسه هیئت رئیسه این هیئت ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد سراسر نور حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) که در آستانه آن هستیم، گفت: با هدف توانمند سازي جانبازان و معلولين از طريق ورزش، ترويج فرهنگ حضور و حمايت از سلامتي، نشاط و افتخار افريني اين عزيزان با اداره كل ورزش وجوانان هماهنگي هایی صورت گرفته تا ترتيبي برای حمایت هرچه بیشتر سایر دستگاه های اجرایی استان با هیئت جانبازان و معلولین اتخاذ شود.
وی افزود: با توجه به اهمیت ورزش برای جامعه هدف جانباز و معلول در استان طی پیگیری های صورت گرفته و بررسی ظرفیت های موجود هیئت ورزشی بهار، تويسركان و کبودرآهنگ نیز راه اندازی می شود.
رئیس هیئت ورزش های جانبازان ومعلولین استان همدان، گفت: برای راه اندازی هیئت های شهرستانی از پتانسيل هاي بهزيستي در مراكز استان وشهرستاها استفاده شده چراکه با دغدغه و نیازمندی های این عزیزان مستقیما در ارتباط هستند و توانایی پاسخگویی مثبت به ایشان را دارند.
وی با اشاره به ثبت نام مربيان، داوران و وزشكاران این هیئت در سامانه ورزشي مبين، گفت: در صورت بهبود شرایط کرونایی در استان همدان 30 عنوان برنامه فرهنگی ورزشی برای رشته های ورزشی فعال در هیئت جانبازان و معلولین استان همدان تهیه و تدوین شده است./03
دفعات مشاهده : 149
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz