شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 09 تير 1399 - 09:28

سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار:
توجه به ورزش میتواند بسیاری از مشکلات را حل کند

نشست هم اندیشی رفع مشکلات و موانع حوزه ورزش با حضور سرپرست ورزش و جوانان و جمعی از روسای هیات های ورزشی شهرستان بهار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان و به نقل از بهار، نشست هم اندیشی رفع مشکلات و موانع حوزه ورزش با حضور سرپرست ورزش و جوانان و جمعی از روسای هیات های ورزشی شهرستان بهار برگزار شد.
با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی این نشست با حضور تعدادی محدود از هیات های ورزشی برگزار شد.
سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار در این مراسم اظهار کرد: ورزش یک مقوله بزرگی است که برای حل مشکلات آن باید هزینه کرد و اعتبارات فعالی اداره ورزش و جوانان کافی نیست و پاسخگوی نیازهای ورزش نخواهد بود.
وی با اشاره به اینکه ورزش شهرستان بهار در زمینه های مختلف با چالش ها و مشکلاتی مواجه است، توضیح داد: باید جوانان نسبت به ورزش ترغیب شوند چون اساس سلامت جامعه ورزش است.
علیرضا صفی زاده تصریح کرد: توقع از تمام فعالان و دلسوزان ورزش این است که مشکلات پیش آمده در هیات های ورزشی را درون مجموعه خود حل کنند و از مطرح کردن این موارد نزد سایر دستگاهها خودداری کنند.
وی خطاب به روسای هیات های ورزشی گفت: همه پیشکسوتان و فعالان این رشته را دورهم جمع کنید و اگر نیت افراد خدمت به جامعه و ورزش است، همه باید کنارهم باشند.
سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار افزود: از همه مدیران و مسئولان و دلسوزان ورزش شهرستان می خواهم که ورزش و ورزشکاران را تنها نگذارند تا بتوانیم ورزش شهرستان را به سامان برسانیم.
دفعات مشاهده : 140
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz