شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 09 تير 1399 - 09:08

به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت
آغاز فعالیت مدارس ورزش دوچرخه سواری ویژه بانوان در شهرستان ملایر

هیئت دوچرخه سواری شهرستان ملایر به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و آغاز تعطیلات تابستانی مدارس ورزش خود را در بخش بانوان در پیست دو و میدانی تختی فعال کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر

به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت در برنامه ای از پیش تعیین شده توسط هیئت دوچرخه سواری و همکاری اداره ورزش و جوانان و مسئول امور ورزش بانوان , فعالیت این هیئت در برگزاری کلاسهای آموزشی و مدارس ورزش دوچرخه سواری در پیست دو و میدانی تختی این شهرستان آغاز شد.

هیئت دوچرخه سواری شهرستان ملایر با رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا ویروس و همچنین ضد عفونی کردن دوچرخه ها و استفاده از مربیان کار آزموده و خلاق کلاسها ی آموزشی دوچرخه سواری را در بخش بانوان فعال و آماده ارائه آموزشها ی لازم به علاقمندان این رشته ورزشی می باشد.

فرشته امینی مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان , مریم رضایی نایب رئیس هیئت دوچرخه سواری به همراه میترا روستایی مربی این رشته ورزشی در مراسم افتتاحیه این کلاسها حضور داشتند .

شایان ذکر است هیئت دوچرخه سواری شهرستان ملایر به ریاست اکبریان در تلاش است تا با همکاری اداره ورزش و جوانان نسبت به برگزاری کلاسهای آموزشی و مدارس ورزش در بخش آقایان نیز اقدامت لازم را انجام دهد.
دفعات مشاهده : 130
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz