شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 09 تير 1399 - 08:14

دیدار سرپرست ورزش و جوانان شهرستان تویسرکان با فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان

شایسته سرپرست ورزش و جوانان شهرستان تویسرکان روز گذشته با سرهنگ معصومی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از شهرستان تویسرکان؛ در این نشست شایسته ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های نیروی انتظامی در امر ورزش افزود: اداره ورزش و جوانان تویسرکان همواره با نیروی انتظامی در برنامه‌های مختلف تعامل دوسویه داشته است و امیدواریم بیش‌ازپیش این هماهنگی و تعامل ادامه داشته باشد.
سپس شایسته سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان گزارشی از اقدامات و همکاری‌های مشترک اداره ورزش و جوانان و بخش تربیت‌بدنی نیروی انتظامی ارائه نمود.
سرهنگ معصومی فرماندهی نیروی انتظامی نیز با اشاره به اینکه موضوع ورزش ازجمله موضوعاتی است که نیروی انتظامی به آن توجه ویژه‌ای دارد اظهار داشت‌: نیروی انتظامی در راستای ترویج فرهنگ ورزش به‌خصوص ورزش همگانی در کنار اداره ورزش و جوانان و همسو با آن در خدمت‌رسانی به مردم پیش‌گام است.
در پایان جلسه مصوب شد: نیروی انتظامی بر اساس درخواست اداره ورزش و جوانان جهت برقراری نظم و امنیت نیروهای خود را در محل برگزاری مسابقات به‌صورت تمام‌وقت مستقر نماید.
اداره ورزش و جوانان ، دو سانس در هفته (روزهای شنبه و سه‌شنبه از ساعت 6:30 لغایت8) از سانس سالن 2000 نفره الغدیر در جهت فعالیت‌های ورزشی پرسنل نیروی انتظامی در اختیار قرار دهد.
دفعات مشاهده : 98
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz