شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 08 تير 1399 - 09:03

به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت :
برگزاری کارگاه آموزشی ساختار قامتی ویژه بانوان در شهرستان ملایر

فرشته امینی مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر از برگزاری کارگاه آموزشی ساختار قامتی ویژه بانوان گرامیداشت دهه کرامت در سالن شهید بهشتی استادیوم تختی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر
فرشته امینی در خصوص برگزاری کارگاه آموزشی ساختار قامتی گفت : این کارگاه آموزشی با همکاری هیئت والیبال شهرستان ملایر برای ورزشکاران دختر این رشته ورزشی در رده های سنی نوجوانان و جوانان در سالن شهید بهشتی مجموعه ورزشی تختی این شهرستان با رعایت فاصله گزاری اجتماعی و بهداشت فردی طبق دستورات پروتکل الحاقی ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس برگزار شد.

امینی در ادامه افزود : ساختار قامتی از مباحث مهم در هر رشته ورزشی به شمار میرود که اگر فردی دچار مشکلاتی در ساختار قامتی خود باشد و از آن بی اطلاع باشد که این عدم بی اطلاعی و آگاهی مشکلات عدیده ای را برای فرد در حین فعالیتهای ورزشی و یا حتی در خانه یا جامعه به وجود میاورد که آگاهی داشتن از آنها باعث می شود تا فرد پیش پزشک متخصص مراجعه و نسبت به درمان خود اقدام کند تا در آینده دچار کمردرد های مزمن , دردهای پاشنه , ساق و زانوها , منحنی شدن پاه ها به مرور زمان , دردهای مزمن و حاد در ناحیه کتف و شانه ها و گردن و .... نشود.

امینی در پایان صحبتهای خود ضمن قدردانی از زحمات و همکاریهای به جا و شایسته مسئول اداره ورزش و جوانان و ریاست و اعضاء هیئت والیبال این شهرستان از یاسر روزبهانی کارشناس امور جوانان این اداره که مدرسی این دوره آموزشی را برعهده داشتند تقدیر و تشکر به عمل آورد.
دفعات مشاهده : 140
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz