شرح
تاريخ خبر :  شنبه 07 تير 1399 - 09:05

سپهری مسئول اداره ورزش وجوانان شهرستان ملایر گفت :
لازمه تقویت ورزش باستانی استفاده از تجارب پیشکسوتان , مربیان کارآزموده است

سپهری لازمه گسترش و تقویت ورزشهای پهلوانی و زورخانه ای شهرستان ملایر را استفاده از تجارب پیشکسوتان, مربیان کارآزموده و ظرفیت های موجود درسایر دستگاه های اجرایی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر
ریاست و اعضاء هیئت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان ملایر با حضور در اداره ورزش و جوانان با سپهری مسئول این اداره دیدار و به تشریح فعالیت ها و افتخارات کسب شده،پتانسیل ها، ظرفیت ها و مسائل و مشکلات این هیئت پرداختند.

در این دیدار هوشنگ صحرانورد رئیس هیئت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان ملایر ضمن تبریک دهه کرامت و انتصاب سپهری به عنوان سرپرست و مسئول اداره ورزش و جوانان این شهرستان به تشریح عملکرد، فعالیت ها، افتخارات، پتانسیل ها و مسائل و مشکلات موجود در این رشته ورزشی پرداخت و خواستار همکاری و مساعدتهای لازم در زمینه رشد و اعتلای این ورزش کهن شد.

سپهری مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر نیز ضمن خیر مقدم، استفاده از تجارب پیشکسوتان و مربیان کارآزموده و ظرفیت های موجود در سایر دستگاه های اجرایی در شهرستان خصوصاً حمایت از قهرمانان ارزنده را لازمه تقویت و گسترش این ورزش در سطح شهرستان دانست و تأکید کرد انتظار دارم با جذب جوانان و نوجوانان به ورزش باستانی باعث رونق و بالندگی آن گردید.

وی در پایان صحبتهای خود از تلاشها و زحمات ریاست و اعضاء و همه پیشکسوتان، مربیان و قهرمانان ورزش باستانی تشکر کرد و از آنها خواست تا با برگزاری جلسات متعدد, اجرا و برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی ورزشی به مناسبتهای مختلف در طول سال , در دو بعد همگانی و قهرمانی موجب گسترش این رشته ورزشی ایرانی باستانی و مذهبی گردند.
دفعات مشاهده : 183
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz