شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 22 اسفند 1398 - 12:36

همه ایام متعلق به شهداست و ما همواره بایستی خود را مدیون شهدا و ایثارگران بدانیم

گرامی داشت 22 اسفند روز بزرگداشت مقام شهدا با حضور مشاور امور ایثارگران استاندار و رییس بنیاد شهید همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، محسن جهانشیر در این برنامه با اشاره به ۲۲ اسفند روز گرامیداشت مقام شهدا، گفت: شهادت، عزت ابدی است و شهدا، طلایه‌داران عزت، استقلال و اقتدار ایران اسلامی هستند. در همین راستا هر ساله برنامه‌های متنوعی برای این روز پیش بینی و اجرا می‌شد که امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا نوع و شکل برنامه تغییر کرده است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به ویژه نسل چهارم انقلاب، افزود: در ترویج این فرهنگ همه مسئولان و دستگاه نقش دارند و همه ما در قبال شهدا مسئولیم ، زیباترین تأویل و شرح معنی از شأنیت و منزلت شهدا را در فرمایشات مقام معظم رهبری می‌توان یافت آنجا که معظم له، خون شهیدان را تضمین کننده استقلال ملت وسربلندی نظام جمهوری اسلامی برمی شمارند.
وی با بیان اینکه جایگاه شهید و شهادت در فرهنگ و نظام اسلامی ما بسیار والا بوده و نمی‌توان آن را محدود به یک روز دانست، تصریح کرد: همه ایام متعلق به شهداست و ما همواره بایستی خود را مدیون شهدا و ایثارگران بدانیم.
در پایان این برنامه از فرزندان شهدای شاغل در دستگاه ورزش و جوانان استان با حضور توکلی مشاور امور ایثارگران استاندار همدان و صفدری مدیر بنیاد شهید تقدیر به عمل آمد.
دفعات مشاهده : 324
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz