شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 23 بهمن 1398 - 11:06

برگزاری جشن انقلاب در زورخانه پوریای ولی شهرستان ملایر

باستانی کاران شهرستان ملایر به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و یاد وخاطره سید شهدای مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در زورخانه پوریای ولی وارد گود شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،

جشن انقلاب به همت هیئت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان ملایر به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجرو چهل و یکمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و یاد وخاطره سید شهدای مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش در زورخانه پوریای ولی این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی , مهدی رضایی معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش بخش جوکار شهرستان ملایر , امین کیانی معاونت اداره ورزش و جوانان , تنی چند از روسای هیئتهای ورزشی , پیشکسوتان رشته ورزشی باستانی , مربیان بین المللی و کشوری این رشته ورزشی , قهرمانان و نام آوران ملی و فراملی ورزش باستانی شهرستان ملایر دراین مراسم حضور داشتند .

باستانی کاران با اجرای حرکات ورزشهای باستانی چون شنای باستانی , میل بازی , چرخ تیز , کباده و .... چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را در گود زورخانه پوریای ولی گرامیداشتند .

درخلال این مراسم با برنامه ای از پیش تعیین شده توسط هیئت ورزشهای پهلوانی و زور خانه ای یاد و خاطر سید شهدای مقاومت سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و فرمانده دلاور جبهه مقاومت سردار شهید ابو مهدی المهندس و همرزمان شهیدشان و شهدای والا مقام هشت سال جنگ تجمیلی و مدافعین حرم و شهدای گرانقدر ورزشکار این شهرستان گرامی داشته شد و شرکت کنندگان در این مراسم معنوی ارزشی با ذکر صلوات و قرائت فاتحه به مقام شامخ آن عزیزان سفر کرده ادای احترام کردند.

در پایان طی مراسمی به پیشکسوتان و باستانی کارانی که در راه توسعه و گسترش ورزشهای پهلوانی و زورخانه ای زحمتها کشیده و ورزشکاران و قهرمانان با اخلاقی را تحویل جامعه ورزش شهرستان و استان و کشور داده اند لوح ارتقاء درجه باستانی همراه با لوح سپاس با حضور مهمانان حاضر در این مراسم اهدا ء گردید.
دفعات مشاهده : 106
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz