شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 23 بهمن 1398 - 10:32

حضور حماسی و پرشور جامعه ورزش شهرستان ملایر در راه پیمایی یوم الله 22 بهمن

جامعه ورزش و جوانان شهرستان ملایر باردیگر با حضور یکپارچه و حداکثری خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن حماسه ای دیگر آفریدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر

جامعه ورزش و جوانان شهرستان ملایر اعم از مسئولین ورزش ،روسای هیئتهای ورزشی ،پیشکسوتان ،مدیران و مربیان باشگاههای خصوصی و دولتی،قهرمانان و نام آوران و ورزشکاران ومسئولین سازمانهای مردم نهاد اداره ورزش و جوانان این شهرستان بار دیگر با حضور یکپارچه و پرشور خود در راه پیمایی بزرگ یوم الله 22 بهمن در کنار دیگر اقشار ولایت مدار شهرستان ملایر حماسه ای دیگر آفریدند .

شرکت کنندگان در این مراسم در صفوفی منسجم با مشتهای گره کرده با شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس انزجار و خشم خود را به جهانیان نشان دادند و ثابت کردند تا آخرین نفس پشتیبان ولایت فقیه و آرمانهای انقلاب هستند و ادامه دهنده راه عزیزانی هستند که برای عزت و آزادگی کشور عزیزمان ایران جانفشانیها کرده و خونها نثار کردند.

شایان ذکر است هیئت روستایی و بازیهای بومی محلی و موسسه فرهنگی ورزشی وحدت شهرستان ملایر در این مراسم با توزیع بروشور , پرچم و پلاکارتهایی که تصاویری از روزهای انقلاب و حاج قاسم سلیمانی داشت چهل ویکمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را که مصادف شده بود با چهلمین روز شهادت سید شهدای مقاومت سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش را گرامی داشتند .
دفعات مشاهده : 110
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz