شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 20 بهمن 1398 - 08:54

گرامیداشت دهه مبارک فجر
درخشش ورزشکاران سامنی در مسابقات سه جانبه هندبال دختران

کلهر مسئول نمایندگی اداره ورزش و جوانان بخش سامن شهرستان ملایر از درخشش ورزشکاران این بخش در مسابقات سه جانبه هندبال دختران گرامیداشت دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر:
مسئول نمایندگی اداره ورزش و جوانان بخش سامن ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر در خصوص مسابقات هندبال سه جانبه دختران گفت : یک دوره مسابقه هندبال سه جانبه دختران با شرکت تیمهای سامن , نهاوند و الشتر در دو رده سنی نوجوانان و جوانان در دهم بهمن ماه سال جاری به میزبانی شهرستان نهاوند به مناسبت گرا میداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و پاسداشت شهادت سردار سرافراز مقاومت حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

وی در ادامه صحبتهای خود گفت : تیم هندبال دختران سامن د ر این مسابقات با همت و تلاش خستگی ناپذیر و درایت مربی خود با کسب دو پیروزی و یک شکست به زادگاه شهید پرور خود سامن باز گشتند.

کلهر در پایان صحبتهای خود از زحمات و حمایتهای لطیفی سرپرست اداره ورزش و جوانان و مسئولین دلسوز بخش سامن تقدیر و تشکر به عمل آورد و گفت : به لطف خداوند د رتلاش هستیم تا با حمایتهای مطلوب و مناسب از ورزشکاران و قهرمانان بخش سامن در آینده شاهد افتخارات بیشتر آنها در میادین ملی و فرا ملی باشیم .
دفعات مشاهده : 210
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz