شرح
تاريخ خبر :  شنبه 19 بهمن 1398 - 09:03

افتتاح سایت تیر و کمان شهرستان تویسرکان همزمان با دهه مبارک فجر

سایت اختصاصی تیر و کمان مزین به نام شهید سپهبد سلیمانی در تویسرکان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از شهرستان تویسرکان؛ فاز اول سایت اختصاصی تیراندازی باکمان شهرستان تویسرکان مزین به نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی همزمان با دهه مبارک فجر افتتاح شد.
سایت تیر اندازی با کمان شهرستان تویسرکان با حضور معاون استاندار، ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان، نماینده و فرماندار تویسرکان و جمعی از مسئولان در ورزشگاه شهید هرمزی افتتاح شد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه این پروژه در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع واعتبار ۱۷۰ میلیون تومان از سوی بخش خصوصی تکمیل و آماده بهره‌برداری شده است. گفت امیدواریم با افتتاح این سایت گامی در جهت پیشرفت ورزش تیراندازی با کمان شهرستان برداشته شود.
جهانشیر دربخش دیگری از سخنان خود به وجود استعداد‌های فراوان ورزشی در شهرستان تویسرکان اشاره کرد وافزود: طی سالهای اخیر گام های مثبتی در جهت ایجاد مکان‌های ورزشی در شهرستان و روستا‌های تابعه تویسرکان برداشته شده است. و اکنون شاهد اتفاقات خوب و قابل قبولی در بخش‌های مختلف ورزش شهرستان هستیم.
مفتح نماینده مردم تویسرکان نیز با اشاره به پیشرفت پروژه های ورزشی در شهرستان تویسرکان از جمله استخر بانوان، وضعیت ورزش تویسرکان را مثبت ارزیابی کرد. و گفت میزبانی های خوبی در این شهرستان برگزار شده و امیدواریم شاهد پیشرفت روز افزون ورزش تویسرکان باشیم.
در ادامه مراسم سایت اختصاصی تیر اندازی با کمان شهرستان توسط شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیر اندازی با کمان رسماً افتتاح شد. در پایان مراسم از مدال آوران این رشته در شهرستان تویسرکان و خیرینی که در ساخت این سایت همکاری داشتند تجلیل شد.
دفعات مشاهده : 191
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz