شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 23 دي 1398 - 13:11

گرامیداشت شهیدان مدافع حرم و سید شهیدان مقاومت سپهبد شهید سلیمانی مسابقه دارت برگزار شد


هیئت انجمن های ورزشی کمیته دارت شهرستان بهار بمناسبت گرامیداشت شهیدان مدافع حرم و سید شهیدان مقاومت حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش مسابقه دارت برگزار کرد.به گزارش روابط عمومی اداره کل به نقل از شهرستان بهار ,یک دوره مسابقه دارت به مناسبت گرامیداشت شهدای مدافع حرم در بین کارکنان جمعیت حلال احمر شهرستان بهار در خانه دارت بهار انجام شد .

صالحی دبیر هیئت انجمن های ورزشی و رئیس کمیته دارت شهرستان بهار با تقدیر از حضور کارکنان و جوانان جمعیت هلال احمر در اولین دوره مسابقات دارت کارکنان جام شهدای مدافع حرم گفت : امروز با حضور این عزیزان توانستیم یک دوره مسابقه دارت جهت مشخص شدن نمایندگان جمعیت هلال احمر برگزار شد .

وی افزود : برای هرچه تر باشکوه برگزار کردن مسابقه دارت شهرستان بهار اول برای ادارات مسابقه برگزار میکنیم .

رئیس کمیته دارت شهرستان بهار اعلام کرد : نفرات برتر هر اداره در این مسابقات مشخص و بعد از برگزاری یکدوره کلاس آموزشی دارت مسابقات نهایی شهرستان را برگزار خواهیم کرد .

وی گفت : بعد از مسابقات مقدماتی بین کارکنان ادارات نفرات برتر به کلاس های آموزش که با حضور یکی از مربیان مجرب استان برگزار میشود دعوت میشوند .

دبیر هیت انجمن های ورزشی شهرستان بهار گفت : با توافقی که با مسئولین بعضی از ادارت کردیم که این عزیزان بتوانند از سالن اختصاصی دارت بصورت خصوصی هر اداره یک سانس استفاده کنند .

صالحی افزود : فقط برای استفاده از سالن ورزشکاران و کارکنان باید تیر برای خود بیاورند و برای استفاده از سالن هیچ مبلغی نمی خواهد پرداخت نمایند شرایط استفاده از خانه دارت بصورت رایگان بوده و فقط بیمه ورزشی الزامی میباشد که آنهم با حضور در اداره ورزش زیر مجموعه هیئت انجمن های ورزشی کمیته دارت خود را بیمه یا در زمان حضور با مدیریت سالن هماهنگ شود .

محسن صالحی اعلام کرد : علاقمندان به ورزش های خانوادگی میتوانند با حضور در کلاس های آموزشی دارت ، فونبال رومیزی با فرزندان خود در یک کلاس آموزش دیده و بعد با اعضای خانواده تمرین کنند خانواده های بهاری میتوانند بصورت اختصاصی سالن را اجاره و با فرزندان خود به ورزش و بازی بپردازند .

درآخر این مسابقات نفرات برتر به شرح زیر مشخص شدند و حکم قهرمانی و هدایای خود را از مسئولین دریافت کردند .
نفر اول اصغر مظاهری نفر دوم زهرا طلایی همراه نفر سوم آزیتا بختیاری و نفر چهارم مهین اردلان
دفعات مشاهده : 61
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz