شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 22 دي 1398 - 12:32

در مجمع انتخاباتی ورزش کارگری استان همدان رقم خورد
ورزش کارگری، عاملی برای سلامتی و نشاط فعالان کسب و کار/نوری رییس هیات ورزش کارگری استان شد

نایب رییس فدراسیون ورزش کارگری کشور گفت : سلامت جامعه کار و تولید در گروه سلامت روح و جسم کارگران است و ورزش کارگری، عاملی برای سلامتی و نشاط فعالان کسب و کار بشمار می آید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، بیژن خراسانی در جلسه مجمع انتخاباتی رییس هیات ورزشی کارگری استان همدان، با بیان اینکه ترویج ورزش همگانی در جامعه کارگری موجب افزایش نشاط و ارتقا بهره وری می شود، اظهار کرد: با توجه به اینکه نیمی از جمعیت کشور ما را کارگران و خانواده‌های آنها تشکیل می‌دهد و سلامت‌جامعه و تولید در گرو سلامت کارگران است باید بیش از این به ورزش‌ کارگران توجه داشت.
وی با اشاره به این‎که خیلی‎ها در ورزش کشور به این نکته اشاره می‎کنند که چرا ورزش کارگری باید دنبال قهرمانی برود، عنوان کرد: در سخنان مقام معظم رهبری نیز گفته شده که اوج کار همین قهرمانی‎هاست که باعث می‎شود در میان دیگر اقشار نیز انگیزه ایجاد شده و دنبال ورزش بروند.
نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگریادامه داد: در چند سال اخیر چند باری مورد لطف قرار گرفتیم که یکی‎از آن‎ها اعزام تیم ملی به اسپانیا بود که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پای کار ایستادند و برای اولین بار تیم ملی به مسابقات اعزام شد، چراکه در سفرهای قبلی هر تیمی که اسپانسر یا حامی مالی داشت اعزام می‎شد؛ در 3 دوره از مسابقات جهانی کارگری رتبه نهم را داشتیم که با حمایتها و زحمات هیاتهای استانها در دوره اخیر عنوان سوم را کسب کردیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان نیز با تاکید براینکه توجه مسئولین به ورزش کارگری منجر به توسعه ورزش همگانی و قهرمانی می شود ،خاطر نشان کرد: حضور جامعه کارگری باعث موج آفرینی در ورزش خواهد شد و یقینا در تولید، اشتغال، شادابی و نشاط جامعه کارگری تأثیر موثرخواهد گذاشت.
در این مجمع انتخاباتی ، صادق نوری مدیر باشگاه کارگران همدان به عنوان تنها کاندیدا، با کسب 21 رای از 21 آرای موجود، بعنوان رییس هیات ورزش کارگری استان همدان انتخاب و رای اعتماد مجمع را گرفت.
دفعات مشاهده : 94
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz