شرح
تاريخ خبر :  شنبه 21 دي 1398 - 12:23

برپایی غرفه جوانان فاطمی در نمایشگاه دوازدهم کتاب همدان

همزمان با آغاز نمایشگاه سراسری کتاب همدان و شهادت حاج قاسم سلیمانی، جوانان فعال در حوزه اجتماعی سمن ها ، غرفه جوانان فاطمی را ایجاد کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، همزمان با آغاز نمایشگاه سراسری کتاب همدان و شهادت حاج قاسم سلیمانی، جوانان فعال در حوزه اجتماعی در اقدام خودجوش فرهنگی ، با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ، غرفه جوانان فاطمی را در نمایشگاه کتاب همدان را ایجاد کردند.
در این غرفه که با محوریت سردار شهید سلیمانی و ایام عزای بانوی خوبیها، حضرت زهرا(س) ایجاد شده است به معرفی جلوه های شخصیتی شهید سلیمانی ، اقدامات وترویج فرهنگ جهاد پرداخته شده است، همچنین نقش مطالعه و فرهنگ کتابخوانی به عنوان سیره شهدا، برگزاری جشنواره فرهنگی و مسابقه کتاب از دیگر برنامه ها و فعالیتهای این مجموعه برای بازدید کنندگان می باشد.
غرفه جوانان فاطمی، به همت سمن های جوانان پیشرو در علم و مهد عدالت هگمتان از تاریخ 18 دی ماه در نمایشگاه کتاب همدان ایجاد شده که با اقبال عمومی بالایی روبرو شده است.
دوازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان همدان و چهارصد و ششمین نمایشگاه کتاب استانی از ۱۸ تا ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۵ تا ۲۰ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان در حال برگزاری است.
دفعات مشاهده : 185
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz