شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 10 آذر 1398 - 02:25

اعزام تیم وودبال همدان به مسابقات قهرمانی کشور

تیم وودبال بانوان و آقایان همدان جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور عازم کرمان می شود .به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تیم وودبال بانوان و آقایان همدان عصر امروز جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور راهی کرمان می شود .
علی اصغر سالوند رییس هیئت گلف همدان گفت : پس از انجام تمرینات کافی و برگزاری مسابقات دوستانه متعدد در چند ماه اخیر برای ورزشکاران این رشته ،
تیم وودبال بانوان و آقایان همدان با انجام مسابقه انتخابی در دو راند مشخص شد .
سالوند افزود : بلافاصله بعد از اتمام مسابقات انتخابی تمرینات ویژه تیم منتخب استان همدان آغاز گردید و بازیکنان اصلی و ذخیره ما با جدیت و هوشیاری تمام تمرینات خود را علی رغم شرایط جوی نا مساعد و برودت نسبی هوا پیوسته انجام دادند و روز جمعه نیز در دو نوبت صبح و بعد از ظهر جلسات تمرینی ویژه ای جهت بالا بردن آمادگی تیم برپا کردیم .
وی افزود : روحیه بازیکنان تیم اعزامی بسیار خوب می باشد امیدواریم که در کرملن بتوانند مقام های متعدد انفرادی و تیمی کسب نمایند .
سالوند اعضای تیم وودبال همدان را به شرح ذیل برشمرد :
تیم بانوان شامل : سیما زندی ، الهام سهاکی ، مهسا امیدی صفا و فاطمه رسولی ثمر
تیم آقایان شامل : خسرو افکار ، سعید جامه بزرگ ، توماج میرابیان و آرمان بختیاری
همچنین رییس هیئت گلف استان از زحمات فراوان شهرام شیروانی مدیر عامل هتل بین المللی باباطاهر بخاطر حمایت مالی در خصوص خریداری لباس ورزشی برای تیم اعزامی بسیار تشکر و قدردانی کرد .
شایان ذکر است یکصد و دوازده ورزشکار از چهارده استان کشور عزیزمان در این مسابقات شرکت نموده و محمد علی قاسمی به عنوان مربی و سرپرست تیم همدان را همراهی خواهد کرد .
دفعات مشاهده : 101
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz