شرح
تاريخ خبر :  شنبه 09 آذر 1398 - 13:33

انتصاب رییس هیئت گلف همدان به عنوان مشاور رییس فدراسیون

طی حکمی از سوی رییس فدراسیون گلف ایران علی اصغر سالوند به عنوان مشاور رییس فدراسیون منصوب گردید .
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان طی حکمی از سوی رییس فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران علی اصغر سالوند رییس هیئت گلف همدان به عنوان مشاور رییس فدراسیون منصوب گشت .
سمیرا حسینی مسئول روابط عمومی هیئت گلف بیان کرد : با عنایت به تجارب ارزنده و سوابق طولانی مدیریت در سطوح ارشد ، رییس هیئت گلف همدان به عنوان مشاور رییس فدراسیون گلف انتخاب گردید .
حسینی افزود : حمید عزیزی رییس فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران با توجه به پیشنهادات مفید و سازنده قبلی علی اصغر سالوند در زمینه های مختلف مانند همگانی کردن رشته گلف و زیر مجموعه های آن ( مینی گلف ، وودبال و بهکاپ ) و همچنین عملکرد بسیار خوب و مطلوب در طول مدت ریاست وی در هیئت گلف همدان جهت بهره مندی بیشتر وتعامل و ارتباط نزدیک تر این حکم را صادر نموده است .
مسئ.ل روابط عمومی هیئت گلف استان در پایان اشاره نمود : با توجه به تجارب ارزنده در امور مربوطه و علاقمندی سالوند در زمینه ورزش گلف و ارئه برنامه های متنوع و متعدد جهت پیشرفت و تعالی این رشته ورزشی جذاب و مفرح در آینده شاهد تحولات شگرفی در فدراسیون گلف خواهیم بود .
لازم به توضیح است که جلسات مشاوره سالوند با رییس فدراسیون گلف ایران به صورت مستمر هر ماه برگزار خواهد شد و او در نظر دارد با توجه به دارا بودن شرایط ایده آل و استاندارد سایت تخصصی مینی گلف همدان میزبانی شهر همدان را جهت مسابقات اپن بین المللی مینی گلف مطرح نماید .
دفعات مشاهده : 41
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد