شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 13 آبان 1398 - 13:36

حضور جامعه ورزش شهرستان بهار در مراسم راهپیمایی 13 آبان در صالح آباد

ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار به همراه ورزشکاران رزمی در مراسم راهپیمایی ضداستکباری 13 آبان با حضور اقشار مختلف مردم ، دانش آموزان و دانشجویان شهر صالح آباد شرکت کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان بهار ، مردم ، مسئولان ، دانش آموزان و دانشجویان شهر صالح آباد ، روز دوشنبه همزمان با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی با شکوه 13 آبان ، فریاد ضد استکباری سر داده و انزجار خود را از سیاست های خصمانه استکبار اعلام کردند .

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با شکوه ، ضمن اجتماع در گلزار شهدای شهر ، با سردادن شعارهای مرگ برآمریکا ، مرگ بر اسرائیل ، هیهات من الذله ، الله اکبر و لبیک یا خامنه ای انزجار خود از استکبار جهانی را به نمایش گذاشتند .

علاوه بر دانش آموزان شهر صالح آباد ، جمال لطیفی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار ، حجت الاسلام والمسلمین افتخاری امام جمعه شهر ، خانلری بخشدار صالح آباد ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ، فرمانده هان سپاه و نیروی انتظامی ، مسئولین ادارات و بسیاری از مردم از اقشار مختلف نیز در این راهپیمایی حضور داشتند تا نسل های مختلف انقلاب ، استکبار ستیزی ملت ایران را بار دیگر به جهانیان ثابت کنند .
دفعات مشاهده : 218
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد