شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 08 آبان 1398 - 12:10

بخت 2 تیرانداز همدانی برای کسب سهمیه المپیک

رئیس هیئت تیراندازی استان همدان گفت: مه لقا جام بزرگ و مینا قربانی برای کسب سهمیه المپیک در مسابقات قهرمانی آسیا تیر می‌زنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ناصر محمودی، با بیان این که چهاردهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا و آخرین مرحله کسب سهیمه المپیک توکیو از 12 تا 22 آبان در قطر برگزار می‌شود اظهار داشت: مه‌لقا جام بزرگ و مینا قربانی 2 تیرانداز شایسته همدانی در این مسابقات حضور دارند.
وی افزود: مه‌لقا جام‌بزرگ روز سه شنبه به همراه گروه اول تیم ملی به قطر اعزام شد.
محمودی با بیان این که مینا قربانی نیز روز یازدهم آبان به همراه گروه دوم ملی‌پوشان عازم قطر می‌شود گفت: مه‌لقا جام بزرگ چند ماهی به دلیل مصدومیت از میادین دور بود، اما وی در تمرینات تیم ملی همه تلاش خود را کرده تا به آمادگی مطلوب برسد و در مسابقات قطر حضور موفقی داشته باشد.
رئیس هیئت تیراندازی استان همدان با اشاره به این که عملکرد مینا قربانی نیز در اردو رضایت مربیان تیم ملی را در پی داشته عنوان کرد: امیدواریم با کسب سهمیه در این مسابقات تیراندازی همدان برای سومین دوره متوالی در المپیک نماینده داشته باشد.
محمودی تصریح کرد: روز گذشته در تماس تلفنی با خانم‌ها جام بزرگ و قربانی از آخرین وضعیت‌‌شان مطلع شدم و ضمن آرزوی موفقیت برای نمایندگان کشور و همدان در مسابقات قهرمانی آسیا مراتب قدردانی جامعه ورزش و تیراندازی استان را به دلیل مدت‌ها تلاش، تمرین، حضور در اردوها و دور ماندن از خانواده را به اطلاعشان رساندم.
وی با اشاره به این که جام بزرگ و قربانی از هیچ کوششی در راه کسب افتخار برای ورزش استان دریغ نکردند تصریح کرد: در صورت رقم خوردن هر نتیجه‌ای برای این ورزشکاران در مسابقات قطر قدردان زحماتشان خواهیم بود. هرچند امیدواریم این حضور با کسب سهیمه همراه باشد تا پاداش زحمات خود را بگیرند.
دفعات مشاهده : 131
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz