شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 08 آبان 1398 - 10:22

جلسه هم اندیشی استانی مربیان تکواندو

دیروز و در محل کنفرانس استادیوم ملت خانواده تکواندو استان دور هم جمع شدند و پیرامون برنامه های آتی هیئت تکواندو استان همدان و برگزاری لیگ استانی به بحث و تبادل نظر پرداختند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از هیئت تکواندو استان همدان؛ دیروز و در محل کنفرانس استادیوم ملت خانواده تکواندو استان دور هم جمع شدند و پیرامون برنامه های آتی هیئت تکواندو استان همدان و برگزاری لیگ استانی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در این جلسه که تمامی روسای هیئت های شهرستان و دبیرانشان ؛ مسئول سازمان لیگ ؛ قهرمانان و پیشکسوتان تکواندو استان همدان؛ مسئولین کمیته ها ی هیئت تکواندو استان همدان و مربیان لیگ های کشور به همراه رئیس هیئت دبیر هیئت تکواندو استان همدان حضور داشتند ،به بحث و تبادل نظر در فضایی نزدیک و صمیمانه پیرامون برنامه ها و دغدغه هایشان پرداختند .

در این جلسه مسئول سازمان لیگ استان همدان رسول فروغی؛ برنامه ها و مسئولین کمیته هایش را اعلام کرد که مربیان تکواندو استان همدان از ایشان راجب چند و چون لیگ سوالات متنوعی را پرسیدند .
همچنین پیشکسوتان از کارهای دبیر هیئت تکواندو استان در ۵ ماه گذشته قدردانی نمودند و بر لزوم داشتن هوگوی سنسوری به عنوان یک ابزار مهم تاکید نمودند.

رئیس هیئت تکواندو استان همدان احسان قنبری نیز افزود: تکواندو به عنوان یک ورزش مدال آور در اداره کل ورزش و جوانان استان همدان مطرح است و همواره مدیر کل اداره ورزش و جوانان از تکواندو استان همدان حمایت ویژه ای می کند لذا باید همگی دست به دست هم بدهیم و تکواندو را به اوج افتخارات برسانیم .
وی در این جلسه از زحمات دبیر سابق تکواندو استان همدان آقای امیر فرنیا تشکر کرد و از ایشان تقدیر نمود .
دفعات مشاهده : 135
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz