شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 17 مهر 1398 - 13:32

بازدید معاون وزیر ورزش و جوانان در بازدید از پروژه های ورزشی نهاوند

معاون وزیر ورزش و جوانان در بازدید از پروژه های ورزشی نهاوند گفت؛ در حال حاضر تعداد زیادی پروژه نیمه تمام در کشور است که تلاش داریم بخش عمده ای از آنها را تا پایان سال به نتیجه و پایان برسانیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ،خسرو ارتقایی افزود؛ بالغ بر هزار پروژه ملی داریم که البته پروژه های استانی هم هست،که در سال جاری تلاش داریم با تخصیص منابع مالی نیمی از آن را به اتمام برسانیم.
وی با بیان اینکه امروز از پروژه های اسداباد همدان و نهاوند بازدید شده است، افزود؛ در نهاوند ۳پروژه مهم از جمله استخر بانوان و خوابگاه که از ضرورت های شهرستان برای استقرار ورزشکاران است، که برای استخربانوان تاکنون ۲میلیارد اعتبار مصوب و نیمی از آن تخصیص داده شده و خوابگاه هم اگر تامین منابع شودتا نیمه نخست سال آینده به اتمام می رسد .
همچنین مجموعه باستانی شهرستانی با ۹۵درصد پیشرفت تا پایان سال اتمام می رسد.
نهاوندی ها ورزش دوست و ورزشکارند و علاقمند به ورزش هستند.

جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان استان هم گفت؛
دراستان ۱۱۰پروژه ورزشی در حال اجراست که تا پایان سال انتظار تحویل۲۰پروژه می رود و متوسط ۷۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد تا پایان ۱۴۰۰ برنامه داریم بخش عمده ای از این پروژه ها را به اتمام برسانیم.


در حال حاضر ۱۶پروژه ورزشی در دست اجراست که عمدتا برخی از۳۰تا۸۰درصد پیشرفت دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت؛م پروژه استخر بانوان با ۸۰درصد پیشرفت تا پایان سال به اتمام و تحویل می رسد.
مهرداد سعدی نژاد افزود؛ اعتبار سال ۹۸ ، برای پروژه های ورزشی شهرستان حدود۶میلیاردتومان است که برای پروژه های در دست اقدام و در حال اجرا درنظر گرفته شده است که انتظار می رود با پیگیری های فرماندار و نماینده شهرستان و مدیرکل ورزش استان به زودی شاهد اتمام این پروژه های ورزشی باشیم.

به گفته سعدی نژاد در شهرهای برزول، گیان و فیروزان هم احداث سالن ورزشی و زمین چمن در دست اقدام است.
دفعات مشاهده : 156
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد