شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 16 مهر 1398 - 10:12

درروز روستا و عشایر صورت گرفت
حضور مسئولین اداره ورزش و جوانان بهار در روستای رسول آباد سفلی

در روز روستا معاون اداره ورزش بهار با حضور در روستای رسول آباد سفلی با روستائیان دیدارکرد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان بهار ، درروز ملی روستا و عشایر حمیدرضا رجبی معاونت اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار از چند روستای شهرستان بازدید کردند .

حمیدرضا رجبی معاونت اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار ، داود یاری مسئول نمایندگی شهر صالح آباد ، خانم عاکفی ریاست هیئت بومی محلی و روستایی و محسن صالحی دبیر انجمن های ورزشی شهرستان بهار از روستاهای گنده جین ، رسول آباد سفلی و وهنان دیدار کردند .

رجبی با بازدید از خانه های ورزشی روستاهااز مسئولین روستایی خواستار برگزاری کلاس های متنوع برای بانوان شد و گفت : نباید فقط ورزش را برای آقایان در روستا برنامه ریزی کنید بانوان ما باید از سرانه های موجود بتوانند استفاده کنند .

معاونت اداره ورزش و جوانان بهار در روستای رسول آباد سفلی اعلام کرد : از پتانسیل قلعه تاریخی این روستا برای برگزاری گلگشت های یک روزه و جشنواره های ادبی و ورزشی میتوان استفاده کرد .

وی افزود : حضور مسئولین ورزش دوست و حافظ فرهنگ همانند آقای یاری ریاست شورای اسلامی روستا و همکاران عزیزشان در شورا ودهیاری برای برگزاری اینگونه فعالیت ها بسیار موثر می باشد .

رجبی گفت : امروز با ورود به روستا و دیدن اسم کوچه ها در این روستا فرهنگ غنی ایران را به چشم میشود دید ، روستایی که برای ترویج کتابخوانی و ورزش تماما با مسئولین پای کارهستند .

یاری ریاست شورای اسلامی روستای رسول آباد سفلی افزود : مردم این روستا برای کتابخانی و ورزش وقت و هزینه میگذارند و این موضوع را در سبد زندگی خود قرارداده اند که امروزه روستای ما را با کتاب در ایران میشناسند و امید واریم با برنامه هایی که برای این موضوعات داریم بتوانیم شرایط خوبی برای هم روستایی هایمان فراهم کنیم .

وی گفت : از مسئولین شهرستان کمال تشکر را داریم که نگاه خوبی به روستا دارند البته کاستی هایی در این مجموعه وجود دارد که انشاالله به زودی حل خواهد شد .

وی افزود :امروز قابل تقدیر است که مسئولی برای تبریک روز روستا به جمع روستائیان بیاید ، از مسئولین ورزشی بخصوص خانم عاکفی کمال تشکر راداریم که با حمایت های ایشان توانستیم خانه ورزش روستارا تجهیز کنیم .

درآخر از قلعه تاریخی رسول آباد بازدید شد و مقرر گردید برای مناسبتهابرنامه های ورزش تدوین شود و در این مکان تاریخی و زیبا برگزار شود .
دفعات مشاهده : 170
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد