شرح
تاريخ خبر :  شنبه 23 شهريور 1398 - 11:33

بازديد فرماندار از مجموعه ورزشي شهید حاج بابایی مریانج

پیش از آغاز مسابقات فوتبال نوجوانان آسیا ، فرماندار همدان از مجموعه ورزشی شهید حاجی بابایی شهر مریانج بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان همدان، حسین افشاری فرماندار شهرستان همدان با حضور در ورزشگاه شهید حاج بابایی مریانج از زمین چمن این استادیوم پیش از میزبانی مسابقات مقدماتی فوتبال نوجوانان آسیا بازدید کرد.

فرماندار همدان در این بازدید با تاکید بر ظرفیت‌های بالقوه این مجموعه ورزشی برای میزبانی از مسابقات ملی و فرا‌ملی اظهار داشت: مجموعه ورزشی شهید حاجی بابایی از کامل‌ترین و به روزترین مجموعه‌های ورزشی کشور است و با برگزاری مسابقات مختلف و میزبانی از اردوهای تیم ملی ظرفیت این مجموعه باید به نحو مطلوبی معرفی شود.

گفتنی است مجموعه ورزشی شهید علیرضا حاجی بابایی با ظرفیت 10 هزار نفری، دارای سالن ورزشی یک هزار و 500 نفره، سالن کشتی، سالن اسکواش، سالن ورزش‌های رزمی و سالن ژیمناستیک، مهمانسرای ورزشکاران، استخر تمرینی سرپوشیده، سالن بدنسازی و سالن پینگ پنگ است.

مساحت این مجموعه ورزشی 2200 متر مربع بوده و برای ساخت آن 130 میلیارد ریال هزینه شده است. این ورزشگاه امکانات لازم برای برگزاری مسابقات ملی و فراملی از جمله بازی‌های آسیایی را دارد. سازه مجموعه ورزشی شهید حاج‌بابایی اسکلت فلزی است و دارای زمین چمن طبیعی با سیستم آبیاری اتوماتیک، دستی و سیستم زهکش است.

در کنار این ورزشگاه مهمان‌سرایی ورزشی به مساحت 400 متر مربع در پنج طبقه احداث شده است.امکانات این مجموعه شامل رستوران با ظرفیت 200 نفر و 130 اتاق سه تخته با گنجایش 120 نفر است.

ملیحه براز سرپرست اداره ورزش و جوانان همدان و حسینی مسئول ورزش و جوانان شهر مریانج فرماندار همدان را در این بازدید همراهی کردند.
دفعات مشاهده : 154
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد