شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 14 شهريور 1398 - 10:53

گلف بازان همدانی در المپیاد استعداد های برتر درخشان ظاهر شدند

علی اصغر سالوند گفت: ورزشکاران همدانی مدال های طلا و نقره مسابقات المپیاد استعداد های برتر رشته مینی گلف را از آن خود کردند و عملکرد درخشانی از خود بر جا گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، رییس هیئت گلف استان همدان گفت: هیات گلف همدان علارغم سابقه کوتاهی که دارد توانسته در مسابقات مختلف صحاب جایگاه و عنوان باشد.
وی افزود: یکی از برنامه های اساسی ما در هیات توجه به بحث استعدادیابی است و در همین راستا به صورت رایگان دوره های آموزشي گلف را برگزار کردیم و تجهيزات آن به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.
علی اصغر سالوند افزود: خوشبختانه نتیجه این استعدادیابی در در المپیاد استعداد های برتر نمایان شد و ورزشکاران ما به یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز دست یافتند.
وی تصریح کرد: در مسابقات دختران که در شهر اصفهان برگزار شد پریا سادات حسینی راد و آیدا جهانی دختران گلف باز همدانی درخشان ظاهر شدند به طوری که مدال طلا و نقره این رقابتها به این دو گلف باز همدانی اختصاص یافت و حتی می توانستیم رتبه سوم را هم در اختیار بگیریم که با یک اختلاف امتیاز کیمیا حسین زاده ورزشکار ما چهارم شد.
وی افزود: مریم باب الحوائجی به عنوان سرپرست و مربی، تیم همدان را در این مسابقات همراهی کرد و محمد علی قاسمی و علی فیاض به عنوان اعضای کمیته فنی بر روند اجرای مسابقات نظارت می کردند .
وی ادامه داد: در بخش پسران مینی گلف نیز همدان صاحب یک نشان برنز شد و در این رقابت ها که به میزبانی شهر ساری برگزار شد، آریابد مرعشی از همدان مدال برنز را کسب کرد
رییس هیئت گلف استان همدان خاطرنشان كرد: در ادامه طرح استعدادیابی هیات گلف، گلف بازان نوآموز رده سني 10 سال به بالا رشته هاي ميني گلف ، بهكاپ و وودبال كه زيرمجموعه گلف است را به صورت رايگان فرا مي گيرند.
وي اظهار داشت:علاقه مندان مي توانند همه روزه به سايت ميني گلف واقع در ورزشگاه شهيد شمسي پور همدان مراجعه كنند.
دفعات مشاهده : 131
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz