شرح
تاريخ خبر :  شنبه 09 شهريور 1398 - 09:59

نفرات برتر کشتی استعدادهای برتر کشور معرفی شدند

نفرات برتر دومین دوره مسابقات کشتی آزاد المپیاد استعدادهای کشتی کشور به میزبانی همدان مشخص شدند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، پیکارها کشتی آزاد المپیاد استعدادهای برتر ورزشی جمعه شب با حضور ۴۲۴ کشتی گیر از ۳۱ استان در قالب ۳۶ تیم در ۹ دور و انجام ۵۹۸ کشتی به میزبانی سالن امام علی (ع) دانشگاه آزاد اسلامی همدان پایان یافت.

در این رقابت ها مازندران با ۱۷۱ امتیاز قهرمان شد، لرستان با ۱۶۹ امتیاز دوم و تهران با ۱۱۹ امتیاز بر سکوی سوم قرار گرفت و تیم های توابع تهران، البرز و همدان الف به ترتیب چهارم تا ششم شدند.

در این رقابت ها کشتی گیران همدانی به یک مدال طلا و سه یرنز دست یافتند، امیرسیف فیض الهی از همدان قهرمان شد و همچنین امیر حسین عظیمی، عباس زندی و علی ابوالفتحی کشتی گیران خوب استان به مدال برنز دست یافتند.

در بخش انفرادی این رقابت ها و در وزن ۳۵ کیلوگرم حسین جعفری از لرستان، ۳۸ کیلوگرم ابراهیم الهی چورن از مازندران، ۴۱ کیلوگرم علی خردمدل از مازندران، وزن ۴۴ کیلوگرم ابراهیم خواری از مازندران، وزن ۴۸ کیلوگرم علی رضایی از مازندران و در وزن ۵۲ کیلوگرم امیرسیف فیض الهی از همدان الف قهرمان شدند.

همچنین در وزن ۵۷ کیلوگرم یوسف جابری از تهران، وزن ۶۲ کیلوگرم سیدحسن اسماعیل نژاد از مازندران، ۶۸ کیلوگرم ابوالفضل یاراحمدی از لرستان، وزن ۷۵ کیلوگرم هانی فلاحی از مازندران، وزن ۸۵ کیلوگرم حسین دلاور از مرکزی و در وزن یکصد کیلوگرم امیرضا معصومی از گیلان عنوان های قهرمانی را به دست آوردند.
دفعات مشاهده : 180
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz