شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 06 شهريور 1398 - 12:48

کسب مقام سومی مسابقات المپیاد استعدادهای برتر مینی گلف توسط ورزشکار همدانی

آریابد مرعشی در مسابقات المپیاد استعداد های برتر رشته مینی گلف در مازندران مقام سوم را کسب کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان آریابد مرعشی ورزشکار همدانی رشته مینی گلف موفق به کسب مدال برنز مسابقات المپیاد استعدادهای برتر در شهر ساری گردید .
علی اصغر سالوند رییس هیئت گلف استان گفت : این مسابقات با حضور شانزده تیم از استان های مختلف و با شرکت شصت و هشت ورزشکار در بخش پسران در رده سنی ده تا هجده سال برگزار شد .
وی افزود : تیم همدان متشکل از آریابد مرعشی ، عادل خاکباز و محمد مهدی صلواتی از دوم شهریور عازم مسابقات مذکور در شهر ساری شد و پس از انجام تست های مرتبط با استعدادیابی و پیکر سنجی در روز نخست توسط کارشناسان فدراسیون و مرکز قهرمانی اداره کل ورزش مازندران ، در دو راند در روز های دوم و سوم با حریفان خود به رقابت پرداختند .که در نهایت آریابد مرعشی توانست پس از رقابتی بسیار پایاپای و نزدیک عنوان سومی مسابقات را بدست آورد .
وی افزود : عزیزی رییس فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران با حضور در مراسم اختتامیه به همراه معاونان و مسئولان اداره کل مازندران مدال و لوح نفرات برتر را اهدا نمودند .
سالوند خاطر نشان کرد : مسابقات در سایت مینی گلف مجموعه ورزشی مهندسان ساری برگزار شد و ورزشکاران مازندرانی توانستند عناوین نخست و دوم را کسب نمایند .
شایان ذکر است محمد علی قاسمی و علی فیاض بعنوان مربی و سرپرست تیم همدان را همراهی کردند .
دفعات مشاهده : 164
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz