شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 20 مرداد 1398 - 13:56

مدیرکل ورزش و جوانان استان
در مقابل ايثارگران و خانواده هاي شهدا مسئول هستیم

محسن جهانشیر با بیان اینکه همه در مقابل اين عزيزان مسئول و موظف به پاسخگويي هستند، گفت: فعالیتهای که در حوزه شهادت در اداره کل انجام می دهیم جزء وظیفه ذاتی ماست و سعی می کنیم در این مسیر از غفلتی که حوزه ایثار و شهادت انجام شده را جبران کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان؛ جلسه هماهنگی تهیه و چاپ کتاب شهدای ورزشکاربا حضور سردار مهدی مظفری مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان، جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان استان، حجت الاسلام و المسلمین حسینی مسئول عقیدتی سیاسی، سرهنگ الهی تبار دبیرشورای هماهنگی حفظ آثار،قهرمانی معاون ورزشی و بابایی مسئول بسیج ورزشکاران استان و برخوردار مسئول ادبیات و تاریخ دفاع مقدس در باغ موزه برگزار شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان همدان در این نشست گفت: متاسفانه بعد از جنگ کمتر به تبیت ارزش های دفاع مقدس پرداخته شده است .
وی افزود: بي شك و ترديد خلق حماسه هاي جاويد در دوران دفاع مقدس شكل نمي يافت، مگر آنكه ملتي پيش از آن به تحولي عظيم دست يافته باشند، انقلاب اسلامي توانست ملتي مستحكم و دلاور را در دامان خود بپروراند كه در طول جنگ تحميلي در مقابله با هجمه عظيم استكبار جهاني جوانمردانه ايستادگي كرده و به پيروزي برسند.

وی افزود: خوشبختانه با حضور آقای جهانشیر شاهد نگرشی جدید در حوزه دفاع مقدس و تکریم خانواده شهدا در اداره کل ورزش و جوانان بوده ایم که می شود با یک نگاه خاص و تعامل دو طرفه قدم های خوبی در راستای نشر ارزشهای دفاع مقدس برداشت.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان گفت: باید سعی کنیم روحیاتی که در زمان جنگ بود را با انتشار خاطرات شهدازنده نگه داریم و به نسل بعدی نیز منتقل کنیم و در این راه نیازمند همکاری و تعامل همه دستگاههای اجرایی هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان نیز در این نشست گفت: فعالیتهای که در حوزه شهادت در اداره کل انجام می دهیم جزء وظیفه ذاتی ماست و سعی می کنیم در این مسیر از غفلتی که حوزه ایثار و شهادت انجام شده را جبران کنیم.

وی افزود: بعضی از خانواده شهدا در جامعه ما خیلی مظلوم هستند و ما سعی می کنیم که به طور مستمر به آنها سرکشی کنیم و از این عزیزان دلجویی کنیم.

محسن جهانشیر تصریح کرد: هر چه که داریم را مدیون خون شهدا هستیم و باید تلاش کنیم که ادامه دهنده خون شهدا باشیم و ما این موضوع را از خودمان شروع کرده ایم و امیدورایم همه در این مسیر قدم بردارند.
دفعات مشاهده : 84
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد