شرح
تاريخ خبر :  شنبه 19 مرداد 1398 - 12:44

نشست هیات تنیس استان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان برگزار شد

نخستین نشست هیات تنیس استان در سال جاری در دفتر این هیات برگزار گردید.به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، نخستین نشست هیات تنیس استان در سال جاری در محل دفتر این هیات برگزار شد. در این جلسه که با حضور جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان ، صولتی معاون پشتیبانی و منابع انسانی و چارووسایی مدیر روابط عمومی برگزار شد ، مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن اشاره به پتانسیل های بالای هیات تنیس و ساختار سازی صورت گرفته ، از فعالیت های در حال انجام و زحمات اعضاء و کمیته های هیات قدردانی نمود.

در این نشست صمیمی سیدعادل برقعی رئیس هیات تنیس استان بهمراه نواب رئیس و دبیر هیات به بحث پیرامون اقدامات جاری و نیازهای موجود پرداختند. همچنین مسئولین کمیته های هیات نیز ضمن معرفی و آغاز به کار خود به تشریح فعالیت های صورت گرفته و برنامه های آتی پرداختند.

در پایان این نشست احکام آقایان امیرپویا حمیدی (مسئول کمیته مسابقات) ، مهران موحدراد (مسئول کمیته استعدادیابی و JTI) ، جلال شمشیری (مسئول کمیته داوران) و خانم گلنساء شوشتری (مسئول کمیته آموزش و مربیان) توسط مدیر کل ورزش و جوانان استان و ریاست هیات تنیس اهداء گردید.
دفعات مشاهده : 89
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد