شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 20 تير 1398 - 13:37

مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان
كار در روابط عمومی ورزش و جوانان جذاب و بسيار سخت است

مازیار ناظمی ادامه داد: مديران روابط عمومي با نظارت، فعاليت پويا و آموزش مستمر در حوزه هاي شبكه هاي اجتماعي زمينه ايجاد محتواي مناسب و اخبار موثق را فراهم نمايند كار در حوزه ورزش و جوانان زيبا و جذاب و بسيار سخت است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در مراسم اختتامیه همایش دو روزه مدیران روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان کشور اظهار داشت: روابط ‌عمومی یکی از زیر‌ساخت‌های اساسی سازمان است.
وی با بیان اینکه باید از جایگاه روابط عمومی در مسیر رشد و توسعه سازمان استفاده کرده و برای استقرار این جایگاه تلاش کرد، گفت: روابط عمومی دست راست مدیریت سازمان به شمار می‌رود.
مازیار ناظمی گفت: در هفت سال گذشته با استمرار آموزش در وزرات ورزش و جوانان در زمينه توليد خبر و محتوا موفق بوده ايم و بر اين اساس ضمن تداوم آموزش هدفمند و مطلوب در حوزه اطلاع رساني و ارتباطات نقشي موثر ايفا خواهيم كرد.
وی تصریح کرد: توجه مديران به روابط عمومي و حوزه ارتباطات براي ما افتخاري ارزشمند است و اعتقاد داريم يك مدير خوب را مي توان از فعاليت روابط عمومي اش شناخت.
مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان افزود: روابط عمومي پويا، كارآمد، صادق و مورد اعتماد، مي تواند در مسير موفقيت مديران و دستگاه هاي اجرايي تاثيرگذار و اثربخش باشد.
وی ادامه داد: مديران روابط عمومي با نظارت، فعاليت پويا و آموزش مستمر در حوزه هاي شبكه هاي اجتماعي زمينه ايجاد محتواي مناسب و اخبار موثق را فراهم نمايند كار در حوزه ورزش و جوانان زيبا و جذاب و بسيار سخت است.
نظمی خاطرنشان کرد: مدیران به جوانان اعتماد کنند واین قشر را باور داشته باشند و با سخاوت به همه جوانان فرصت شكوفايي دهند.3
دفعات مشاهده : 175
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz