شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 20 تير 1398 - 12:16

برگزیدگان استانی جشنواره نماهنگ ورزشی انقلاب تقدیر شدند

در مراسم اختتامیه همایش دو روزه مدیران روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان کشور از برگزیدگان جشنواره نماهنگ ورزشی انقلاب تقدیر شد.

در مراسم اختتامیه همایش دو روزه مدیران روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان کشور از برگزیدگان جشنواره نماهنگ ورزشی تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، دبیر جشنواره جشنواره نماهنگ های ورزشی در مراسم اختتامیه همایش دو روزه مدیران روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان کشور در همدان گفت: این جشنواره به مناسبت چهلمین سالگرد پیروی انقلاب شکوهمند اسلامی با پیشنهاد اداره کل ورزش و جوانان تهران و با همکاری اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون های ورزشی، ادارات کل سراسر کشور و سمن ها برگزار شد.
وی تصریح کرد: در جریان این مستند سازی، رضایتمندی مردم از احداث و بهره برداری از فضاهای ورزشی، معرفی کارآفرینان برتر ورزشی، تجلیل از ورزشیاران استان، حضور قهرمانانی که فضاهای ورزشی به اسم آنان نامگذاری شده، گفت و گو با جوانان موفق استانی، معرفی برنامه های زیرساختی برای ورزش نونهالان و نوجوانان استان، معرفی و مقایسه پیشرفت های عمرانی و قهرمانی(ورزش بانوان و همگانی) و معرفی چهره ها و الگوهای ورزشی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، می تواند مد نظر قرار گرفته بود.
پیام نظر افزود: 57 اثر به صورت لوح فشرده به دبیرخانه این همایش ارسال گردید که در پایان در بخش ارزیابی استانها این جشنواره روابط عمومی لرستان، گلستان، همدان و البرز به عنوان استانهای برتر معرفی شدند.
گفتنی است در این مراسم با حضور دکتر معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان استانی از حمدالله چاروسایی، پیام نظر، زینب فیضی و ام کلثوم ساوری مدیران روابط عمومی استانهای همدان، البرز، لرستان و گلستان با اهدا لوح تجلیل بعمل آمد.
3
دفعات مشاهده : 78
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد