شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 20 تير 1398 - 10:24

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان
تخریب و نشر اخبار غیرمنصفانه با رسالت اجتماعی رسانه‌ها منافات دارد

احمدی تاکید کرد: تخریب و نشر اخبار غیرمنصفانه با رسالت اجتماعی رسانه‌ها منافات دارد و رسانه‌های دیداری، شنیداری، مکتوب و مجازی نباید به پایگاه تخریب دولت تبدیل شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان شامگاه چهارشنبه در آیین اختتامیه سمینار روابط عمومی‌های ادارات کل ورزش و جوانان کشور در همدان با اشاره به این که روابط عمومی‌های ادارات ورزش و جوانان با مجموعه‌ای از فعالیت‌های مختلف مواجهند اظهار داشت: تولید خبر، ایجاد دسترسی آسان خبرنگاران و رسانه‌ها به اطلاعات و پایش افکار عمومی از جمله وظایف روابط عمومی‌ها است.

احمدی تاکید کرد: وزارت ورزش و جوانان به وزارت حوادث غیرمترقبه مشهور است و ارتباط مستقیم نیز با قشر جوان دارد، بنابراین روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان برای اطلاع رسانی دقیق کار سختی در پیش دارند و باید در این حوزه به روز باشند.

وی با اشاره به این که تعداد رسانه‌های کشور نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است، گفت: در این فضا متأسّفانه برخی از رسانه‌ها با هدف تخریب اخبار را نشر می‌دهند و قضاوت‌های غیرمنصفانه دارند و برخی نیز به دلیل ناآگاهی و اطلاعات کم، اخبار دقیق و صحیح را نشر نمی‌دهند.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: تخریب و نشر اخبار غیرمنصفانه با رسالت اجتماعی رسانه‌ها منافات دارد و رسانه‌های دیداری، شنیداری، مکتوب و مجازی نباید به پایگاه تخریب دولت تبدیل شوند.

وی در ادامه اظهار داشت: در تابستان امسال به همت وزارت ورزش و جوانان در کنار سایر طرح‌های کوچک و بزرگ 3 طرح مهم کشوری اجرا می‌شود.

وی افزود: یکی از این طرح‌ها، طرح تابستان با ورزش است که با هدف توسعه ورزش همگانی و غنی‌سازی اوقات فراغت خانواده‌ها و ارتقای سلامت، نشاط اجتماعی و شادابی عمومی در کل کشور برگزار می‌شود.

احمدی با اشاره به این که طرح دیگر، طرح جام خوشه‌چین گفت: این طرح ویژه روستاییان سراسر کشور است و بر اساس این طرح مسابقات ورزشی در رشته‌های مختلف در سراسر روستاهای کشور برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: هدف از برگزاری طرح خوشه‌چین سوق دادن روستاییان به سمت ورزش و ایجاد شور و نشاط و شادابی در فضای روستاهای کشور است.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: طرح المپیاد سراسری استعدادهای برتر نیز سومین طرح مهمی است که در تابستان امسال برگزار می‌شود.

وی تاکیدکرد: المپیاد استعدادهای برتر سال گذشته اولین دوره خود را سپری کرد و امسال دومین دوره آن با هدف شناسایی استعدادهای برتر ورزشی با شرایط سنی 12 تا 15 سال برگزار می‌شود.

احمدی با اشاره به این که استان همدان میزبانی از 5 رشته کشتی آزاد پسران، شطرنج پسران و دختران، بسکتبال و ژیمناستیک دختران را پذیرفته است تاکید کرد: در المپیاد استعدادهای برتر، ورزشکاران بیش از 80 رشته ورزشی به رقابت می‌پردازند.
دفعات مشاهده : 151
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz