شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 18 تير 1398 - 12:05

دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با خانواده معظم شهدا

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان به مناسبت دهه کرامت با خانواده شهیدان توفیق قاسمی و جواد زند دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان:محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان به همراه صوفی شهردار همدان با خانواده شهیدان توفیق قاسمی و جواد زند دیدار کردند.
محسن جهانشیر با بیان اینکه تکریم از مقام شهدا و خانواده آنان وظیفه همه است اظهار داشت: اکنون وظیفه ماست که در راه مسیر شهدا که مسیر و افتخار است گام برداریم و حرمت خانواده ی معظم شهدا، جانبازان و آزادگان را حفظ کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان افزود: امروز این جایگاه و آرامشی را که داریم مرهون خون پاک شهدا است و ان شاالله ما بتوانیم در این راه ثابت قدم و استوار باقی بمانیم و حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی باشیم.
در این دیدار خانواده شهدا با بیان خاطرات، چگونگی و محل شهادت آن عزیزان نام و یاد آنها را زنده نگه داشتند.لازم به ذکر است پدر شهید توفیق زند خود نیز یکی از پیش مرگ های کرد هست که سالیان سال از مرزهای این مرزو بوم دفاع کرده است .
گفتنی است شهید توفیق قاسمی در سن هیجده سالگی در میمک در سال 62 به درجه رفیع شهادت نائل شد و شهید جواد زند در سال 93 در سن بیست سالگی در ارتفاعات شاهو توسط گروهک های معاند به درجه شهادت رسید.
دفعات مشاهده : 71
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد