شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 18 تير 1398 - 08:58

عصر امروز آغاز همایش مدیران روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان استان های کشور در همدان

همایش دو روزه مدیران روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان کشور از امروز به میزبانی همدان آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، حمدالله چاروسایی با اعلام این مطلب افزود: توانمندی روابط عمومی ها در انعکاس به موقع آمار و اطلاعات به گوش مردم و مسئولان بر کسی پوشیده نیست و خرسندیم که از امروز در پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین میزبان روابط عمومی های ادارت ورزش و جوانان کشور خواهیم بود.
وی افزود: روز چهارشنبه نوزدهم تیرماه کلاس آموزشی با حضور مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود و در ادامه نشست هم اندیشی روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان کشور تشکیل برگزار خواهد شد..
مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان ادامه داد: مراسم اختتامیه این همایش شامگاه چهارشنبه با حضور دکتر احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و مسئولان استانی برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: قرار است در این مراسم از سوی وزارت ورزش و جوانان و بر اساس عملکرد سال 97 از مدیران روابط عمومی برتر کشور تجلیل شود.
وی تصریح کرد: همچنین از نفرات برتر جشنواره نماهنگ ورزشی که سال گذشته به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد تجلیل بعمل خواهد آمد.
گفتنی در این همایش مدیران روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان از اماکن تاریخی، گردشکری و تفریحی استان همدان بازدید می کنند.
دفعات مشاهده : 99
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد