شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 06 تير 1398 - 08:51

در شهرداری بخش سامن شهرستان ملایر صورت گرفت
نشست تخصصی بررسی عملکردو فعالیتهای هیئتهای ورزشی بخش سامن

مسائل و مشکلات ,نقاط قوت و ضعف هیئت فوتبال سامن درجلسه تخصصی بررسی عملکردو فعالیتهای هیئتهای ورزشی بخش سامن شهرستان ملایر در سالن جلسات شهرداری این بخش مورد نقد و بررسی قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر
در راستای رسیدگی به فعالیتهاو عملکرد هیئتهای ورزشی بخش سامن جلسه ای با هدف بررسی مسائل و مشکلات و نقاط قوت و ضعف هیئت فوتبال بخش سامن شهرستان ملایر نشستی درسالن جلسات شهرداری این بخش برگزار شد.

پیشکسوتان فوتبال , اعضای شورای شهر, مسئول نمایندگی اداره ورزش وجوانان ,مدیران و سرپرستان تیمهای فوتبال و اعضای هیئت فوتبال بخش سامن در این جلسه حضور داشتند
پس از تشریح وضعیت تیمها و فعالیتهای آنها توسط قدرت اله کلهر مسئول نمایندگی اداره ورزش وجوانان بخش سامن و بیان نقطه نظرات و راهکارها توسط حاضرین در جلسه برای هر چه بهتر شدن فعالیت هیئت فوتبال سامن رئیس هیئت فوتبال این بخش استعفای خود را اعلام و مسئولیت آن را به جوانان سپرد.

شایان ذکر است حسین باقر زاده عمری را به پرورش استعدادهای فوتبال سامن سپری کرده و با حمایتهای مالی و پدرانه خود به عنوانرئیس هیئت فوتبال سامن موجبات رشد و توسعه هر چه بیشتر این رشته ورزشی شده بودکه به علت کهولت سن ازسمت خود استعفا داد و مسئولیت هیئت فوتبال سامن را به جوانان علاقمند به رشته ورزشی فوتبال سپرد .
در پایان نیز جهت تعیین مسئول جدید هیئت فوتبال این بخش رای گیری و نظر سنجی به عمل آمد که در آینده نزدیک رئیس هیئت و اعضاء آن توسط مسئول نمایندگی اداره ورزش وجوانان بخش سامن اعلام میگردد
دفعات مشاهده : 155
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد