شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 21 خرداد 1398 - 12:58

برگزاری جلسه داوران و مربیان بانوان در تویسرکان

جلسه داوران و مربیان بانوان در تویسرکان با حضور مسئول امور بانوان استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از شهرستان تویسرکان؛ جلسه داوران و مربیان بانوان در تویسرکان با موضوع برنامه ریزی اوقات فراغت برگزار شد. ابتدا رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تویسرکان گفت : ورزش از مهمترین عوامل سلامتی است. و سلامت بانوان به طور مستقیم با سلامت نسل های آینده در ارتباط است. و به همین دلیل از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
حقیقی گفت: در جهت سازماندهی ورزش بانوان لازم است بحث بیمه ورزشی با جدیت بیشتری پیگیری شود. در سه سال گذشته بیمه ورزشی بانوان روند رو به رشدی داشته است. امیدواریم این روند ادامه داشته باشد. برای رسیدن به این هدف نیاز است باشگاههای خصوصی همکاری بیشتری داشته باشند.
وی افزود: شهرستان تویسرکان در سال 97 چند کلاس داوری و مربیگری با هدف دانش افزایی مربیان و داوران خانم برگزار کرده است. حقیقی افزود در نظر داریم برای افزایش آمادگی و افزایش روحیه شور و نشاط در بین مربیان رشته های مختلف یک دوره مسابقات برگزار کنیم.
پس از آن پیردهقان مسئول امور بانوان استان از مسئولین ورزش تویسرکان تقدیر و تشکر کرد. وی گفت تویسرکان در اجرای طرح ها از شهرستان های برتر بوده است. وی افزود شهرستان تویسرکان به دلیل برخورداری از استخر بانوان مجزا دارای شرایط مناسبی است. و این میتواند زمینه را برای داشتن تیم شنای مدال آور فراهم کند.
پس از آن مربیان و داوران شهرستان درخواست ها و مشکلات خود را مطرح کردند. و موصوب شد اشل شهریه ها به زودی در اختیار مربیان شهرستان قرار گیرد.
دفعات مشاهده : 226
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz