شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 21 خرداد 1398 - 12:06

9 خانه ورزش روستایی در شهرستان همدان افتتاح می شود

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان همدان گفت : با توجه به سرکشی و نیاز سنجی 22روستای با جمعیت بالای 1000نفر شهرستان همدان 9 روستا به خانه ورزش روستایی تجهیز می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ،ملیحه براز سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان همدان گفت : با توجه به سرکشی و نیاز سنجی 22 روستای با جمعیت بالای 1000نفر شهرستان همدان 9 خانه ورزش روستایی در شهرستان همدان افتتاح می شود وی گفت: با توجه به سرانه بالای جمعیت این روستا‌ها و طی بازدیدی که بعمل آمد تلاش می‌کنیم روستاهای ارزانفود .قرخلر.بیوک آباد .کوزره .سرخ آباد. یسرلو . گرچاقا .یکن آباد . گنبد با افتتاح خانه ورزش روستایی و تأمین تجهیزات و امکانات ورزشی شرایط بهتری را برای استفاده جوانان این مناطق از خانه‌های ورزش را فراهم کنیم.
ملیحه براز افزود: تکمیل و راه اندازی خانه ورزش روستایی یکی از اولویت‌های ورزشی است که باید ضمن سرعت بخشیدن در روند اجرایی آن، در سال آتی شاهد افتتاح این خانه‌های ورزش باشیم.
ملیحه براز در جریان بازدید از این روستا‌ها گفت: خانه‌های ورزش روستایی با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی، توسعه ورزش روستایی، افزایش نشاط و شادابی و پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در روستا‌ها با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ،اداره ورزش و جوانان شهرستان همدان، هیات روستایی و عشایری، بخشداری ها، دهیاری‌ها و جوانان ساخته و تجهیز می‌شود.
دفعات مشاهده : 214
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz