شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 21 خرداد 1398 - 10:11

برگزاری سومین جلسه کمیته ساماندهی امورجوانان شهرستان فامنین

سومین جلسه کمیته ساماندهی امورجوانان شهرستان فامنین با موضوع با موضوع برنامه ریزی برای پرکردن اوقات فراغت جوانان برگزارشد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان فامنین، سومین جلسه کمیته ساماندهی امورجوانان شهرستان فامنین با موضوع برنامه ریزی برای پرکردن اوقات فراغت تابستان98 جوانان درمحل اداره ورزش و جوانان باحضورکارشناسان دستگاههای عضو ستاد برگزارشد.
درابتدای این جلسه حسین قراگوزلو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فامنین با اشاره به نقش مهم آموزش و پرورش و نیز شهرداری در غنی سازی اوقات فراغت جوانان شهرستان به توضیح پیرامون دستور جلسه و موضوع اوقات فراغت پرداخته و از دستگاه های اجرایی خواستار تدوین و ارائه برنامه های خود برای پرکردن اوقات فراغت همه اقشار شهرستان و بخصوص جوانان و نوجوانان شد. وی جهت ارزیابی درست و شایسته عملکرد دستگاه ها در زمینه اوقات فراغت، خواستار ارائه مستندات اجرای برنامه به صورت کامل ،معرفی کارشناس رابط اوقات فراغت و همکاری با اداره ورزش و جوانان شد.
وی درادامه خواستار ارائه برنامه های ابداعی و ایده های جدید و یک نگاه همه جانبه برای غنی سازی برای اوقات فراغت شده و توجه به محیط زیست و پاک سازی و سالم سازی و ایجاد فرهنگ سازگاری با محیط زیست در خلال این برنامه ها را مهم ارزیابی کردند.
دفعات مشاهده : 185
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz