شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 21 خرداد 1398 - 10:03

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند تاکید کرد:
ضرورت بهره برداری هرچه زودتر خوابگاه و پروژه های نیمه کاره ورزشی نهاوند

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند در بازدید از پروژه های ورزشی شهرستان نهاوند بر ضرورت بهره برداری هرچه زودتر خوابگاه ورزشی این شهرستان تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از شهرستان نهاوند، مهرداد سعدی نژاد در حاشیه بازدید از پروژه های نیمه کاره ورزشی نهاوند، اظهار کرد: با توجه به پیگیری های مدیرکل ورزش و جوانان استان و تاکید ایشان بر بازدی از پروژه های ورزشی این مهم به صورت هفتگی در دستور کار است.
وی با بیان اینکه بازدید از پروژه های در حال احداث یکشنبه های هر هفته برگزار می شود، گفت: در حال حاضر طی بازدید از پروژه ساخت خانه باستانی نهاوند در محل مجموعه ورزشی علیمرادیان حسب اعلام پیمانکار خوشبختانه این پروژه دارای 70 درصد پیشرفت فیزیکی است.
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند، ادامه داد: پروژه های استخر بانوان و خوابگاه ورزشی نهاوند نیز بنا به اعلام پیمانکار هرکدام دارای پیشرفت فیزیکی 50 درصدی هستند.
وی اظهار کرد: امیدواریم با پیگیری ها و دیدار مشترک نماینده مردم نهاوند در مجلس و مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با وزیر محترم ورزش این پروژه ها در هفته مبارک دولت به بهره برداری برسند.
سعدی نژاد، افزود: امروز یکی از ضروریات مهم ورزش نهاوند با توجه به استعداد ورزشکاران ایجاد و احداث خوابگاه ورزشی برای برگزاری مسابقات کشوری است که امیدواریم این مهم هرچه سریع تر به تحقق برسد.
دفعات مشاهده : 124
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz