شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 24 ارديبهشت 1398 - 00:10

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند:
بدمینتون نهاوند درحال بازگشت به دوران طلایی/حمایت از هئیت های فعال در دستور کار است

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند با تاکید بر اینکه بدمینتون نهاوند در حال بازگشت به دوران طلایی است، گفت: حمایت از هئیت های فعال در دستور کار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از شهرستان نهاوند، مهرداد سعدی نژاد ظهر دوشنبه در آیین تجلیل و تقدیر از فعالان هیئت بدمینتون‌نهاوند، گفت: هیئت بدمینتون شهرستان در سال گذشته موفق ‌به کسب عنوان برتر استانی از سوی فدراسیون بدمینتون شد.
وی با اشاره به اینکه هئیت های کشتی، فوتبال و ووشو نیز سال گذشته موفق به کسب عنوان برتری استانی شدند، گفت: در سال گذشته تنها هیئتی که توانست در بحث مربیان برتر در سطح استان صاحب عنوان شود هیئت بدمینتون بود که خوشبختانه سرکار خانم رسالتی در بخش بانوان این افتخار را برای شهرستان کسب کردند.
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند با بیان اینکه این افتخار آفرینی باید زمینه افتخارات ملی شود، گفت: بدمینتون نهاوند در دهه های گذشته دارای افتخارات بسیار خوبی بود و امروز خوشبختانه در حال بازگشت به دوران طلایی است.
وی با اشاره به اینکه اداره ورزش و جوانان نهاوند طی سال گذشته 207 مورد اعزام ورزشکار داشته است، گفت: اداره ورزش و جوانان نهاوند در راستای حمایت از جامعه ورزشی و ارتقاء جایگاه ورزشی شهرستان آمادگی همکاری با همه هیئت‌های ورزشی را در بحث اعزام، تأمین اسکان و غیره دارد.
سعدی نژاد در پایان از تقدیر از زحمات صورت گرفته توسط رئیس هیئت بدمینتون نهاوند و مربیان این رشته، گفت: امیدواریم سایر رشته‌ها نیز بتوانند در سطوح مختلف بدرخشند.
در ادامه نیز مریم رسالتی مربی بدمینتون دختران نهاوند ضمن تقدیر از زحمات و حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند و رئیس هیئت بدمینتون استان همدان، گفت: در حال حاضر با توجه به حمایت‌های ویژه جناب آقای دکتر سعدی نژاد در خصوص اعزام‌ها، اسکان و غیره خوشبختانه تیم بدمینتون دختران نهاوند در آمادگی کامل هستند.
وی با اشاره به اینکه دختران بدمینتون باز نهاوندی در سال جدید ۱ انتخابی در رده جوانان و بزرگ‌سالان منتخب کشوری داشتند، گفت: خوشبختانه در حال حاضر شهرستان نهاوند قطب بدمینتون بانوان استان همدان است که پویایی و درخشش هرچه بیشتر این مهم مستلزم حمایت ویژه مسئولین استان و شهرستان است.
دفعات مشاهده : 52
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد